dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Gra edukacyjno-szkoleniowa ESKADRA dla studentów więcej

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w grze edukacyjno-szkoleniowej ESKADRA.

Gra rozgrywana jest w zespołach złożonych z 3-8 osób. Fabuła gry związana jest ze zbliżającym się w kierunku Ziemi zagrożeniem, przed którym obronić może eskadra doborowych pilotów.

Gracze wcielają się w pracowników koncernów zbrojeniowych produkujących samoloty mające wejść w skład eskadry. Gra jest tak opracowana, aby pokazać typowe problemy procesowe i jednocześnie zademonstrować proste metody systematycznego usprawniania procesu i wdrażania zmian, zaangażowania w wymianę informacji. Każdy z zespołów zarządza jedną z międzynarodowych korporacji zbrojeniowych, gotowych wyprodukować ilość samolotów niezbędną do obrony Ziemi przed katastrofą. Wygrywa zespół, który w najlepszym stopniu spełni oczekiwania rządowej agencji zamówień w zakresie jakości i wydajności dostarczonych samolotów.

Gra jest bardzo ciekawa i umożliwia trening wielu przydatnych kompetencji menedżerskich. Pozwala przejść proces doświadczania siebie w zarządzaniu projektem, zmianie, zarządzaniu procesowy, w sytuacji niepełnej/niejednoznacznej informacji.

Grę poprowadzi mgr Agnieszka-Zawadzka Jabłonowska z Katedry Nauk Społecznych oraz p.o. Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu ALK.

Czas trwania gry: 2.5-3 godziny
Termin: 13 grudnia 2019 roku, godz. 14:00-17:00
Gdzie: sala D-306

Zgłoś się do gry przez formularz

Wykład gościnny Dr. Mauro Arturo Rivery Leóna, profesora prawa konstytucyjnego z Uniwersytetu Iberoamerykańskiego w Meksyku więcej

Zapraszamy na wykład gościnny Dr. Mauro Arturo Rivera León, profesora prawa konstytucyjnego z Uniwersytetu Iberoamerykańskiego w Meksyku pt. "Human Rights in Latin America: the Interamerican Court of Human Rights
as a Guardian".

Wykład odbędzie się 13 grudnia 2019, o godzinie 10:15, w Auli I w budynku C.

Dr Mauro Arturo Rivera León jest profesorem na Uniwersytecie Iberoamerykańskim w Meksyku. Specjalizuje się w prawie parlamentarnym i wyborczym oraz instytucji skargi konstytucyjnej (amparo). Jest dyrektorem ds. badań naukowych i studiów nad orzecznictwem w biurze Sędziego Sądu Najwyższego Meksyku Gonzáleza Alcántary.
Autor czterech książek i kilkudziesięciu artykułów naukowych.
Pracował w Instytucie Porównawczego Prawa Publicznego im. Maxa Plancka, na Uniwersytecie Heidelberg
oraz w Centrum Filozofii Prawa na Wolnym Uniwersytecie w Brukseli. Pełnił także funkcję analityka orzecznictwa
w Departamencie Studiów i Analiz Trybunału Konstytucyjnego w Hiszpanii.
Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji naukowych. Za swoją działalność otrzymał kilka prestiżowych nagród, m.in. Centenario de la Constitución przyznawaną przez Izbę Deputowanych Meksyku.

Konferencja „Waluty cyfrowe. Problemy definicyjne i regulacyjne 4.0” więcej

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Katedra Prawa Cywilnego
Zakład Prawa Handlowego i Rynku Kapitałowego

Wydział Prawa i Administracji UMK w Toruniu
Katedra Prawa Handlowego i Morskiego

zapraszają do udziału w konferencji
„Waluty cyfrowe. Problemy definicyjne i regulacyjne 4.0”,

która odbędzie się:

13 grudnia, 2019 w godz. 10:30-14:30 w ALK, przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie
w Auli II

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Transmisję na żywo z konferencji obejrzysz na naszym kanale na YouTube.

Więcej informacji i zapisy tutaj.

Marzec 2018: „Waluty cyfrowe. Problemy definicyjne i regulacyjne 3.0”

Grudzień 2017: „Waluty cyfrowe. Problemy definicyjne i regulacyjne 2.0”.

KONTAKT:
bitcoin@kozminski.edu.pl