dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Piątek

Spotkanie z cyklu „Praktycy marketingu” poświęcone narzedziu webankieta.pl organizowane przez Katedrę Marketingu więcej

Katedra Marketingu ALK zaprasza na spotkanie z cyklu „Praktycy marketingu”.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in.:

• Jak realizować badania online?
  • Do czego można wykorzystać platformę do badań ankietowych?
  • Jak założyć darmowe konto?

Wydarzenie odbędzie się 22.11.2019 o godz. 18:45, w Auli II, w budynku C.

Spotkanie poprowadzi Przemysław Paładiczuk z webankieta.pl.

Matchmaking Day - dla studentów programu z zakresu Big Data Analysis więcej

Mamy przyjemność zaprosić studentów programu z zakresu Big Data Analysis na wydarzenie, które odbędzie się 22 listopada o godz. 14.00 w Atrium budynku D. Chcielibyśmy również zaprosić wszystkich zainteresowanych specjalnością, aby mogli zobaczyć, jak działa łączenie studentów z naszymi partnerami.

Podczas tego wydarzenia będziecie mieli możliwość zapoznania się z firmami partnerskimi programu oraz dowiedzieć się, jakie projekty przygotowali dla naszych studentów.

Plan wydarzenia zakłada, że ​​każda z firm partnerskich przygotuje wstępną prezentację trwającą około 10-15 minut. Następnie przedstawią one projekty przygotowane dla studentów.

Firmy biorące udział w Matchmaking Day:

• Goldman Sachs
  • Accenture Operations
  • Microsoft
  • Bank Pekao S.A.
  • Oracle
Seminarium z cyklu „Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw" więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium organizowanym przez Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce, Uniwersytet Szczeciński i Akademię Leona Koźmińskiego.

Spotkanie i wspólna dyskusja praktyków z przedstawicielami uczelni wyższych ma na celu zidentyfikowanie
oraz poszukiwanie rozwiązań kluczowych problemów związanych z wyceną przedsiębiorstw.

Seminarium odbędzie się 22 listopada 2019 r. w Sali B/17 w siedzibie naszej Uczelni.

Dla studentów, absolwentów oraz pracowników ALK udział jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje wraz z programem oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie.