dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Kozminski University Online Open Day więcej

We would like to invite you to participate in the Kozminski University Open Day in English, which will be livestreamed on July 10th, 2019 at 11:00 AM and 5:00 PM CET on our YouTube channel.

To join the webinar subscribe to our channel and log in at the designated date and time.

You will have the unique opportunity to get all the necessary infomration to start your studies on the following programs:

Bachelor Programs:
Management
Management and Artificial Intelligence in Digital Society
Financial Management

Master Programs:
Management
Digital Marketing
Finance and Accounting
Big Data Analysis
Health Economics and Big Data Analytics

During the Open Day, you will have the chance to meet representatives of our staff who will be talking about our programs, admission requirements, the facilities and student life at Kozminski University.

We can't wait to see you on this year's second Online Open Day!

MBA OPEN DAY – zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi, jakie odbywają się na studiach. więcej
My Image

Zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

Studia MBA to wspaniała intelektualna przygoda, ale także wyzwanie. Przed dokonaniem wyboru programu warto dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami, doradcami edukacyjnymi i absolwentami. Będzie to doskonały czas aby zobaczyć jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.