Czwartek

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Bartłomieja Mazurkiewicza więcej

Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Bartłomieja Mazurkiewicza: „Świadczenia rodzinne jako forma zabezpieczenia społecznego”.

Obrona odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 r. o godz. 12:00 w Akademii Leona Koźmińskiego
przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie w sali nr A-26 (parter w budynku A).

Webinar on the Health Economics and Big Data Analytics program. więcej

The Leaders of the Health Economics and Big Data Analytics (HEBDA) program are organizing a series of webinars aimed at answering the questions of the prospective students regarding the contents of the program.

The upcoming webinar will take place on the:

•      27th of June at 2:45 PM (CEST)

To join the web-conference please follow our Facebook page, and join the livestream at the designated time and date.

Share it with everyone interested in starting Finance and Accounting degree at Kozminski University. Feel free to join and ask questions!

The following people will take part in the webinar:

• Prof. Katarzyna Kolasa, Ph.D. the leader of the program
  • Admission Office Representative
  • Mr. Tadeusz Lewandowski, special guest, who will be talking about possible career prospects

For more details regarding admission process and requirements, please contact our Admission Office directly on email.

You can also find more information about this program under this link.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr Anny Szaroszyk-Myszki więcej

Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr Anny Szaroszyk-Myszki.

Temat pracy to: „Rynek mocy w Polsce w kontekście polityki energetycznej Unii Europejskiej. Aspekty prawno-gospodarcze”.

Obrona odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 r. o godz. 13:45 w Akademii Leona Koźmińskiego
przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie w sali nr A-26 (parter w budynku A).