Koźminalia 2019 więcej

Drodzy Studenci!
Koźminalia 2019 już w tym tygodniu!
W tym roku, w czwartek 6 czerwca o godzinie 21.00 zapraszamy na seans w Kinie Samochodowym, które specjalnie powstanie na parkingu za budynkiem C.

Natomiast w piątek, 7 czerwca od godziny 15.00, na parkingu za budynkiem D rozpocznie się piknik. Jak zawsze na ten dzień Samorząd Studencki przygotował wiele atrakcji.
Więcej informacji na temat Koźminaliów dostępnych jest na Facebooku pod hasłem: Koźminalia 2019 Ciao Italiano lub po kliknięciu w link: Koźminalia 2019

W związku z tym, że wydarzenie odbywa się na terenie ALK, należy liczyć się z utrudnieniami związanymi przede wszystkim z parkowaniem.
Zachęcamy do korzystania w tych dniach z komunikacji miejskiej.
Przedstawiamy poglądową mapę organizacji ruchu w czasie przygotowywania wydarzeń, w ich trakcie
oraz po zakończeniu.
Mapa wyświetlana jest także na plazmach na kampusie Uczelni.

Mapa (wersja do pobrania i wydruku)

DOSTĘPNOŚĆ PARKINGÓW:

Środa 5.06:

• Parking asfaltowy za budynkiem D – ograniczona liczba miejsc
  • Parking za budynkiem C
  • Parking przy Jagiellońskiej 61

Czwartek 6.06 piątek 7.06

• Brak dostępnych miejsc

Sobota 8.06 – poniedziałek 10.06:

• Parking asfaltowy za budynkiem D – ograniczona liczba miejsc
  • Parking za budynkiem C
  • Parking przy Jagiellońskiej 61

*W przypadku braku miejsc na ww. parkingach sugerujemy korzystanie z ogólnodostępnego parkingu centrum handlowego po drugiej stronie ul. Jagiellońskiej.

Plan organizacji ruchu (wersja do pobrania i wydruku)

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo mieć okazję wziąć udział
w nadchodzących wydarzeniach i będzie to czas mile spędzony, co wynagrodzi Państwu niedogodności.

INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW:
Wejście na wydarzenie będzie możliwe poprzez pobranie bezpłatnego biletu w serwisie evenea.pl, linki poniżej.

Rejestracja na kino samochodowe dostępna jest w czwartek 06.06.2019 do godz. 12.00, a na Koźminalia
– w piątek, 07.06.2019 do godziny 12.00.
Po zarejestrowaniu się każda osoba otrzyma bilet na wskazany w formularzu adres e-mail. Może to potrwać kilka godzin.

Rejestracja:

Kod dostępu na obydwa wydarzenia: Kozminalia2019

Przy wejściu na wydarzenie oprócz biletu należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
Dotyczy to również osób towarzyszących.
Bilet może być w formie elektronicznej do okazania na telefonie lub wydrukowany
.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Biurem Karier i Współpracy z Absolwentami: absolwenci@kozminski.edu.pl.