31
Piątek

Konferencja „CFO i finanse 4.0 – inteligencja w cyfrowych czasach” więcej

Czasy mamy cyfrowe, językiem komunikacji w biznesie stają się dane i miary, sztuczna inteligencja sprawnie je przetwarza, raporty o zdarzeniach gospodarczych w naszej firmie możemy mieć właściwie
on-line. Nastały wspaniałe czasy dla ludzkiej inteligencji, aby realizować ambitne scenariusze rozwoju biznesowego i osobistego
.


A najlepsze dla CFO, bowiem finanse i dyrektor finansowy przekształcają się w lidera procesu zbierania, przetwarzania i dystrybucji tych danych, najważniejszego procesu, bowiem w nim budowana jest najcenniejsza wartość dodana, którą firmy konkurują na rynku.
Już najwyższy czas, aby dać upust ludzkiej inteligencji. Ta sztuczna, wspomagająca nas w pracy, jest już na tyle rozwinięta, że my, ludzie, możemy zrobić kolejny krok.


Konferencja pt. „CFO i finanse 4.0 – inteligencja w cyfrowych czasach” odbędzie się 31 maja
w godz. 12.00-17.00 w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (Sala Notowań
).

Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem wydarzenia.


Przywitają nas:

  • Jacek Fotek, wiceprezes, CFO, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Bartosz Radziszewski, partner zarządzający Business Dialog, autor programu Digital Finance Excellence

 

W programie m.in.:  
1. Finanse 4.0. Procesowy i zautomatyzowany model zarządzania finansami, w oparciu o dane uzyskane dzięki sztucznej inteligencji i innym systemom IT

Wprowadzenie do dyskusji: Konrad Marchlewski, wiceprezes Grupy Atlas


2.  W firmach ułożonych procesowo pracownicy wiedzą, jakie znaczenie mają ich zadania dla realizacji całego procesu, a więc również na całą firmę. To zupełnie zmienia samopoczucie pracowników, ich sprawczość oraz motywację. Problem szczególny: Rotacja – przyczyny i zapobieganie.


Wprowadzenie do dyskusji: Cezary Mączka, członek zarządu, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
w Budimex


3. Relacja podatnik – administracja państwowa w cyfrowych czasach
Poziom cyfryzacji administracji państwowej, dedykowanej do obsługi i kontroli podatników versus poziom cyfryzacji podatników, różnice w poziomie wiedzy o transakcjach i kontrahentach, wynikające z tego szanse i ryzyka.


Wprowadzenie do dyskusji: Magdalena Saja, partner zarządzający WTS&Saja


4. Prezentacje przykładów automatyzowanych procesów w finansach i HR
Jest to kulminacyjne wydarzenie w programie Digital Finance Excellence, wspierającym dyrektorów i firmy w usprawnianiu oraz automatyzacji procesów, przygotowanym i realizowanym przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog”. 

Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie bezpłatnego biletu partnerskiego poprzez rejestrację na stronie konferencji.


Pełny program i zapisy

Archiwum