09

Przedsiębiorczość zaczyna się w Koźmińskim więcej

Już 9 maja zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie organizowane pod patronatem:

• Centrum Przedsiębiorczości Smolna - Urząd m. st. Warszawy

• Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

• Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej

Serdecznie zapraszamy na stoiska wystawców w Atrium D:

• Centrum Przedsiębiorczości Smolna - Urząd m. st. Warszawy
  • Urząd Pracy m.st. Warszawy
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Koźmiński Business Hub
  • Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
  • LinkedIn Learning

W ramach wydarzenia przygotowaliśmy następujące wystąpienia:

SALA D-200

10:00 – 10:45 – Centrum Przedsiębiorczości Smolna - Urząd m. st. Warszawy - „Jak Warszawa wspiera przedsiębiorczość”
11:00 – 11:45 – Urząd Pracy m.st. Warszawy - „Bądź przedsiębiorczy - włącz PO WER”
12:00 – 12:45 – Zakład Ubezpieczeń Społecznych - "ZUS dla studenta – ubezpieczenia społeczne w praktyce"

Przerwa

13:15 – 13:35 – Koźmiński Business Hub - "Jak Kozminski Business Hub łączy Uczelnię z biznesem"
13:50 – 14:35 - Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej - "Do garów czy za stery?"
1
4:50 – 16:30 - Akademia Leona Koźmińskiego - Katedra Przedsiębiorczości i Etyki w Biznesie - Maciej Rządca – „Marsz ku klęsce, czyli 5 błędów które zniweczą twój model biznesowy”

SALA D-216

15:00 - 16:30 - Marta Pawlikowska - Olszta - "Psychologiczne pułapki przejmowania biznesu rodzinnego"