dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Kariera zaczyna się na Koźmińskim więcej

Wszystkich studentów kierunku: Prawo zapraszamy na wydarzenie z cyklu: "Kariera zaczyna się w Koźmińskim".

Zapraszamy 10 kwietnia 2019 od godz. 10:30 do Atrium C gdzie swoje stoiska zaprezentują:

• Centralne Biuro Antykorupcyjne
  • Góralski & Goss
  • Greendberg Taurig Grzesiak
  • Domański Zakrzewski Palinka
  • oraz Biuro Karier i współpracy z Absolwentami

W godz. 14:00 - 17:00 zapraszamy do Sali A-26 (Muzeum Sądownictwa) na spotania z pracodawcami:

14:00 - 14:45 - Greendberg Taurig Grzesiak - Wstęp do transakcji M&A

15:00 - 15:45 - Agencja Bezpieczeństawa Wewnętrznego - „Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w systemie bezpieczeństwa RP”

16:00 - 16:45 - Domański Zakrzewski Palinka - „DZP - pewny krok w prawo. Rozpocznij z nami karierę!"

Organizator:

Biuro Karier i Współpracy z Absowlentami

Kontakt:

Agnieszka Krawczyńska

akrawczynska@kozminski.edu.pl

Monika Bodys

mbodys@kozminski.edu.pl

Spotkanie z Panią Elżbietą Marciniak, założycielką firmy Bakalland S.A. - „Od małego do wielkiego, czyli jak rozwinąć swoją firmę” więcej

Jest to event organizowany przez studenckie koło naukowe Ex Ante.

Gościem będzie Pani Elżbieta Marciniak, Przewodnicząca Rady Nadzorczej i założycielka firmy Bakalland S.A.

Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia 2019  w godzinach 12:15-14:15 w siedzibie naszej Akademii w sali D/207.

Wizyta Jego Ekcelencji Ambasadora Francji w Polsce Pana Pierre Lévy. więcej

Spotkanie Ambasadora Francji ze studentami ALK odbędzie się 10 kwietnia 2019 o godz. 12:10 w auli ALK.

Nasz gość wygłosi wykład pt. “Pursuing convergence in the European Union. A common challenge shared by France and Poland”.

Akademia Leona Koźmińskiego jest patronem merytorycznym konferencji E-Learning Fusion (ELF19) więcej

Jest to największe, najbardziej dopasowane do potrzeb profesjonalistów learning and development wydarzenie w Polsce w obszarze digital learning!

ELF19 to 20 sesji, trzy ścieżki tematyczne oraz inspirujący prowadzący i zaproszeni goście, którzy wspólnie z uczestnikami będą dyskutować o kierunkach rozwoju i nowych rozwiązaniach L&D w pracy.

Termin: 10 kwietnia 2019 r.
Lokalizacja: Plaza Hotel, ul. Łączyny 5, Warszawa

Każdego roku w konferencji  biorą udział przedstawiciele najbardziej znanych marek z Polski i ze świata. W tym roku konferencja wzbogacona zostanie o ekspozycję wystawienniczą. Tematem ELF19 jest przyszłość rynku cyfrowego nauczania, a w szczególności:

• rozwiązania VR/AR
  • adaptive learning
  • machine learning
  • gry na serio
  • narzędzia e-learningu budujące pozytywne doświadczenie pracownika
  • sztuczna inteligencja (AI) jako szansa na przyspieszenie oduczania się i uczenia

Dla absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego przygotowana jest specjalna oferta! Wpisując kod ALK w rubryce „kod zniżkowy”, otrzymają oni 20% rabatu od ceny regularnej (https://www.elearning-fusion.pl/index.php/rejestracja/)

Więcej informacji na stronie: https://www.elearning-fusion.pl/