dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Poniedziałek

Seminarium Centrum Badawczego TIGER nt. stabilności sektora finansów publicznych w Polsce więcej

Prof. Grzegorz W. Kołodko, Dyrektor Centrum Badawczego TIGER serdecznie zaprasza na seminarium, podczas którego uczestnicy będą dyskutować o stabilności sektora finansów publicznych w Polsce w kontekście ostatnich zapowiedzi rządu zakładających istotny wzrost nakładów publicznych.

Wprowadzenie do dyskusji przedstawi Pan Ludwik Kotecki – Wiceminister Finansów w latach 2008-2012.

Termin i miejsce: 8 kwietnia 2019, godz. 16:30, sala B-5

Szkolenie: „Budowanie zespołu i relacji z partnerami w biznesie – neurowspółpraca w oparciu o style myślenia i działania FRIS” więcej
Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na projekcję filmu "Życie za życie" w reż. Alana Parkera więcej

Katedra Prawa Karnego zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego Życie za życie (The life of David Gale) w reż. Alana Parkera.

Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem Prokuratora Prokuratury Krajowej w stanie spoczynku Bogusława Michalskiego.

08 kwietnia 2019 r., godz. 16:00, Aula Leona Koźmińskiego
.

Spotkanie katedr Kolegium Prawa ALK nt. "Specustawy jako szczególny tryb rozwiązywania problemów budowy infrastruktury" więcej

Katedra Prawa Administracyjnego, Publicznego Gospodarczego i Handlowego oraz Katedra Administracji i Prawa Administracyjnego zapraszają na wspólne zebranie Katedr, w czasie którego wystąpienie będzie miał mgr Piotr Jędrych na temat:

Specustawy jako szczególny tryb rozwiązywania problemów budowy infrastruktury.

08 kwietnia 2019 r., godz. 17:30, sala A/119