Zaproszenie na Dni Kariery więcej

Daj szansę swojej karierze na Dniach Kariery® - największych targach pracy organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów!

Podczas wydarzenia będziesz mieć okazję porozmawiać z pracodawcami o rozwoju w ich firmach, poznać obecny rynek pracy i jego wymagania, uczestniczyć w praktycznych warsztatach i szkoleniach oraz wziąć udział w wielu innych aktywnościach.

Dni Kariery® oferują również Strefę Doradztwa Zawodowego, w której profesjonaliści służą pomocą w zakresie tworzenia CV, przejścia przez proces rekrutacyjny oraz ułożenia indywidualnej ścieżki kariery.  Podczas dnia targowego zapraszamy również do Strefy Relaksu, w której na uczestników czekać będą niespodzianki.

Jako studenci znamy potrzeby młodych ludzi wchodzących na rynek pracy i podczas dni targowych stwarzamy atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bezpośrednich relacji z pracodawcami.
Po więcej informacji odwiedź stronę dnikariery.pl oraz stronę na Facebooku. Nie zwlekaj, zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do wydarzenia!

Zapraszamy już 8 marca, do Atrium D w godz. 11:00 - 15:00.