VII edycja konferencji Quo Vadis Szkolenia więcej

Akademia została partnerem strategicznym VII Konferencji QUO VADIS SZKOLENIA, która odbędzie się 22 lutego w Auli II.

Konferencja jest podsumowaniem VII Edycji Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

Konferencja Quo Vadis Szkolenia na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń traktujących o szkoleniach i rozwoju organizacji. Dla uczestników, stanowi wartość dodaną, ponieważ nie tylko dostarcza wiedzę. Przede wszystkim przedstawia argumenty świadczące o wpływie działań rozwojowych (bądź ich braku) na firmy i pracowników organizacji. Po raz siódmy będziemy koncentrować się na efektywności działań rozwojowych.

Jeżeli jesteś ciekaw, w którą stronę zmierza polityka szkoleniowa w Polsce, jakich trendów należy się spodziewać w najbliższej przyszłości i jak na to wszystko zapatruje się szerokie gremium praktyków biznesu, weź udział w konferencji.

Jak co roku, oprócz omówienia wyników badania TDI, czekają na nas ciekawe prelekcje oraz przestrzeń wymiany doświadczeń. W agendzie wydarzenia między innymi aktywny warsztat metodą Action Learning.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla Studentów i Absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego

Szczegółowy program i rejestracja: