31
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
30

Seminarium naukowe "Reparacje od Niemiec po drugiej wojnie światowej w świetle prawa międzynarodowego" połączone z prezentacją książki prof. Jana Barcza i prof. Jerzego Kranza. więcej

Katedra Prawa Europejskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego,, Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego, Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zapraszają na seminarium naukowe Reparacje od Niemiec po drugiej wojnie światowej w świetle prawa międzynarodowego połączone z prezentacją najnowszej książki autorstwa profesorów Jana Barcza i Jerzego Kranza o tym samym tytule.

30 stycznia 2019 r. (środa), początek o godz. 11:15, Muzeum Sądownictwa Akademii Leona Koźmińskiego

Program:

Powitanie i wprowadzenie: prof. Robert Grzeszczak (UW)

Omówienie głównych tez książki:

prof. Jerzy Kranz (ALK)

prof. Jan Barcz (ALK)

Komentarz:

prof. Krzysztof  Ruchniewicz (UWr.)

prof. Witold Góralski (UW)

Dyskusja

Podsumowanie i zamknięcie: prof. Anna Zawidzka-Łojek (UW)

Prosimy o potwierdzenie udziału: wp.lewandowski@uw.edu.pl

Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatnie  egzemplarz książki.