dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

GIEŁDA MŁODEGO POKOLENIA - spotkanie z maklerem, Panem Pawłem Buchlą więcej

Czy młody człowiek ma realne szanse zarobić na giełdzie? Jak uzyskać kapitał początkowy? Jakie są realia giełdy w Polsce? Chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań?

Jeżeli tak, studenckie koło naukowe Ex Ante serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wydarzenie:
GIEŁDA MŁODEGO POKOLENIA!

Spotkanie będzie prowadził Paweł Buchla od wielu lat aktywnie działający makler, doskonale znający środowisko.

Wydarzenie odbędzie się 13.12.2018 (czwartek) o godz. 14:30 w C/Aula II w Akademii Leona Koźmińskiego.

Zapraszamy!

Organizatorzy:

• Weronika Szafraniec
  • Amelia Sokołowska
  • Mateusz Frączkowski
  • Mikołaj Grzejszczyk
The Leo's Erasmus Award Ceremony by ESN Kozminski więcej

ESN Kozminski would like to invite you to The Leo's Erasmus Award Ceremony!

This event is organized to reward this semester's exchange students for their activity at KU, and during ESN events.

More inforation about the awards on their FB event page.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie socjologii mgr Magdaleny Witkowskiej więcej

Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie socjologia mgr Magdaleny Witkowskiej.

Obrona odbędzie się w dniu 13 grudnia 2018 r. o godz. 13:00 w sali nr D-202 (sala Senatu I piętro w budynku D) ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa.

Temat rozprawy doktorskiej: Rodziny wielodzietne. Uwarunkowania procesów prokreacji

Promotor:

dr hab. Piotr Chmielewski - Akademia Leona Koźmińskiego