dla studentów
wydarzenia po angielsku

Seminarium z cyklu „Krytyczna Teoria Organizacji" więcej

Szanowni  Państwo,

W imieniu prof. Dominiki Latusek-Jurczak i prof. Dariusza Jemielniaka   serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym  seminarium z cyklu „Krytyczna Teoria Organizacji", które odbędzie się w czwartek, 15 listopada o godz. 12.00 w Sali Senatu D/202 w siedzibie uczelni przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie.

Podczas spotkania prof. Guido Möllering opowie o Zaufaniu i Odpowiedzialności. Do Jego wypowiedzi odniesie się dr Anna Woźniak. Seminarium w całości będzie prowadzone w języku angielskim. Więcej informacji o Prelegentach znajdą Państwo w załączniku.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 9 listopada: wandaw@kozminski.edu.pl, tel. 22 519 21 91.

Matchmaking Day - dla studentów specjalności Big Data Analysis więcej

Mamy przyjemność zaprosić studentów specjalności Big Data Analysis na wydarzenie, które odbędzie się 15 listopada o godz. 14.00 w Atrium budynku D. Chcielibyśmy również zaprosić wszystkich zainteresowanych specjalnością, aby mogli zobaczyć, jak działa łączenie studentów z naszymi partnerami.

Podczas tego wydarzenia będziecie mieli możliwość zapoznania się z firmami partnerskimi specjalności oraz dowiedzieć się, jakie projekty przygotowali dla naszych studentów.

Plan wydarzenia zakłada, że ​​każda z firm partnerskich przygotuje wstępną prezentację trwającą około 10-15 minut. Następnie przedstawią one projekty przygotowane dla studentów.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Michała Kacprzyka więcej

Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Michała Kacprzyka.

Obrona odbędzie się 15 listopada 2018 r. o godz. 15:30 w sali A-26 (parter w bud. A), ul. Jagiellońska 57, Warszawa.

Temat rozprawy doktorskiej:
Zgodność towarów z umową, jako przesłanka należytego wykonania zobowiązania w świetle przepisów Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów

Promotor:

• prof. dr hab. Maksymilian Pazdan, Akademia Leona Koźmińskiego

Promotor pomocniczy:

• dr Maciej Zachariasiewicz, Akademia Leona Koźmińskiego

Recenzenci:

• prof. dr hab. Jacek Gołaczyński, Uniwersytet Wrocławski
  • dr hab. Wojciech Klyta, Uniwersytet Śląski

Praca doktorska znajduje się do wglądu w bibliotece Akademii Leona Koźmińskiego.
Streszczenie rozprawy oraz recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Akademii Leona Koźmińskiego.