dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Kariera zaczyna się w Koźmińskim więcej

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami zaprasza wszystkich studentów kierunku Finanse i Rachunkowość oraz kierunku Ekonomia na unikatowe wydarzenie karierowe z cyklu "Kariera zaczyna się w Koźmińskim".
Od godz. 12:00 w Atrium D będzie można odwiedzić stoiska takich firm i organizacji jak: Ferrero Commercial Polska, Nestle, Virginic, Vistra Corporate Services oraz CBA. W tym samym czasie zapraszamy do sali Senatu, D/202 na prezentacje i warsztaty prowadzone przez pracodawców.

Zapraszamy także do stoiska Biura Karier i Współpracy z Absolwentami, na którym będzie można m.in. skonsultować swoje CV z doradcą kariery.

PROGRAM "KARIERA ZACZYNA SIĘ W KOŹMIŃSKIM"
SALA D/202
, GODZ. 12:30 - 18:15

12:30 - 12:45 - Rozpoczęcie, kilka słów o "Financial Times", Biuro Akredytacji ALK, Marcin Matyja

12:45 - 13:30 - Warsztat: "Postaw na dobre CV", Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami: Katarzyna Sowa, Łukasz Olszta

14:00 - 15:00 - Warsztat: "Czym jest Product Flow Management?", Ferrero Commercial Polska

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., międzynarodowy koncern branży FMCG znany z takich produktów jak Tic Tac, Nutella, Kinder, Ferrero Rocher, zaprasza na spotkanie, którego celem jest przybliżenie specyfiki pracy w Dziale Product Flow Management w ramach rekrutacji na stanowisko Asystenta do tego Działu.

Dział Product Flow Management odpowiada za proces tworzenia opakowań oraz przygotowywanie dokumentacji produktów. Podczas spotkania Ferrero przedstawi proces od momentu stworzenia kodu produktu w systemie do pojawienia się produktu na rynku oraz jak wygląda praca w Dziale Product Flow Management.

15:30 - 17:00 - Warsztat: "Nestlé Business Academy, poznaj Zarządzanie Kategorią", CCSD Nestle, Natalia Morawska i Marcin Winiarek

Nestlé Business Academy to cykl warsztatów prowadzonych przez doświadczonych pracowników Nestlé, którzy wprowadzają uczestników w specyfikę pracy w danym dziale. Warsztat z zakresu Zarządzania Kategorią/CCSD pozwoli uzyskać informację o dziale komercyjnym, o którym zazwyczaj nie uczy się studiach a który decyduje o tym co można kupić, za ile i jak często. Dział ten zajmuje się także tworzeniem produktów i strategii, na podstawie koncepcji marketingowych i doświadczenia sprzedażowego. Brzmi interesująco, prawda? Zapraszamy do uczestnictwa w wystąpieniu firmy Nestlé!

17:15 - 18:15 - Prezentacja: „ Pierwsza praca. Jak i gdzie szukać ?”, Target Executive Search, Katarzyna Zwierzchowska, Magdalena Kijewska, Joanna Dulniak

Kontakt:

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
A/16

Agnieszka Krawczyńska
akrawczynska@kozminski.edu.pl

Monika Bodys
mbodys@kozminski.edu.pl

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ więcej

Biuro Współpracy z Zagranicą, zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych wymianą na studia oraz praktykami zagranicznymi, w ramach programu Erasmus+, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 7.11, o godzinie 11.45 – 12.15, w sali D 200.

Debata i warsztat na temat: „Pracowniczych Planów Kapitałowych” więcej

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w debacie i warsztacie na temat: „Pracowniczych Planów Kapitałowych” organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie HR i Akademię Leona Koźmińskiego.

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada br. w Warszawie w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w godz. 16:00-18:30 w Auli Leona Koźmińskiego (budynek C).

W debacie tej wezmą udział:

• Pan Grzegorz Chłopek – Prezes Zarządu Nationale Nederlanden Powszechne Towarzystwa Emerytalne,
  • Dr Marcin Wojewódka – Wiceprezes Instytutu Emerytalnego,
  • Dr Kazimierz Sedlak – Prezes Zarządu Sedlak & Sedlak,
  • Pani Bożena Stępień – Dyrektor Personalny Dr Irena Eris.

Debatę otworzy Prof. dr hab. Czesław Szmidt - Akademia Leona Koźmińskiego.

Wydarzenie skierowane jest do Dyrektorów HR, Senior HR Menedżerów oraz do menedżerów wysokiego szczebla zarządzania.

W debacie oraz warsztacie zostaną uwzględnione takie tematy, jak:
1. Pracownicze Plany Kapitałowe – obowiązek czy szansa?
2. Jak przekuć ryzyka i wyzwania wynikające z PPK na szanse dla pracowników i pracodawcy?
3. W jaki sposób komunikować PPK tak, aby zachęcić pracowników do oszczędzania na emeryturę?
4. Jak maksymalnie wykorzystać potencjał PPK do celów retencji i zwiększenia zaangażowania, wykorzystując możliwości zawarte w programie?

Uwaga: obszary do dyskusji zostaną zweryfikowane po analizie nadesłanych ankiet.

Udział w debacie jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji:

/FORMULARZ REJESTRACYJNY/

Kontakt: konferencje@kozminski.edu.pl