Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
27
29
30
1
2
4
5
6
7
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
dla studentów
dla absolwentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
25

I Warsztat Centrum Studiów Kosmicznych ALK - 24-25 października 2018 roku więcej

I Seminarium i Warsztat Centrum Studiów Kosmicznych ALK- 24-25 października 2018 roku


Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sektora kosmicznego, przedsiębiorców sektora telekomunikacyjnego, naukowców i wszystkich innych, którym z racji pasji zawodowych, naukowych lub prywatnych bliskie jest myślenie o rozwoju polskiego sektora kosmicznego w jego realnym wymiarze.

Celem działalności Centrum jest budowanie bazy wiedzy z zakresu finansów, zarządzania i prawa, która to wiedza jest podwaliną skutecznego prowadzenia działalności w sektorze kosmicznym, z uwzględnieniem miejsca gdzie Polska, polski przemysł i przedsiębiorcy znajdują się dzisiaj, a gdzie, dzięki wzmacnianiu doświadczenia i wiedzy mogą znaleźć się jutro.  Do udziału zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny fizyki, finansów, zarządzania i prawa, którzy będą się dzielić wiedzą przydatną w podejmowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć kosmicznych


Szczegółowe informacje oraz rejestracja: www.kozminski.edu.pl/cskalk/

25 Konferencja Centrum Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER "Jak Chiny zmienią świat” więcej
My Image

25 października 2018, "Jak Chiny zmienią świat?"

Zapraszamy do obejrzenia transmisji online tutaj


"Jak Chiny zmienią świat?" - Chiński sukces gospodarczy głęboko przeobraził i przeobraża nasz sposób myślenia o modelach rozwoju, roli państwa w gospodarce oraz o szansach i zagrożeniach związanych z procesem globalizacji. W ostatnich dekadach znacząco wzrósł prestiż Chin na arenie międzynarodowej. Wraz z nim mnożą się jednak pytania i wątpliwości. Czy Chiny czeka kryzys? W jakim stopniu ekonomiczna konfrontacja Chin i USA wpłynie na międzynarodowe stosunki gospodarcze? Jakie nadzieje mogą wiązać polscy przedsiębiorcy z Nowym Jedwabnym Szlakiem? Na te, i wiele innych pytań odpowiedzą nasi goście w ramach trzech paneli dyskusyjnych: ambasadorów, profesorów oraz przedsiębiorców. Dyskusja poprzedzona zostanie wykładem prof. Grzegorza W. Kołodko pt. "Czy Chiny zbawią świat?". W czasie wydarzenia wykład wygłosi  J.E. Liu Guangyuan, Ambasador ChRL w Polsce.

Program wydarzenia >>>

Formularz zgłoszeniowy >>>

Archiwum