dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Webinar on the Postgraduate Program M&A, PE/VC in Central Europe więcej

Coordinators of the M&A, PE/VC in Central Europe postgraduate program are organizing a series of webinars aimed at answering the questions of the prospective students regarding the contents of the program.

The upcoming webinar will take place on the:

• 28.09 at 3:30 PM (CET)

To join the web-conference please send a request to webinar@kozminski.edu.pl and you will receive a link to access the meeting.

Share it with everyone interested in starting the M&A, PE/VC in Central Europe postgraduate program at Kozminski University. Feel free to join and ask questions!

You can also find more information about this program under this link

V Debata FIFA/CIES Sport Management Programme 2018 nt. "CSR w sporcie" więcej

Zaprasza Akademia Leona Koźmińskiego i PL.2012+.

W debacie udział wezmą:

• prof. ALK dr hab. Bolesław Rok – Dyrektor Centrum Badan Przedsiebiorczosci Pozytywnego Wpływu, Katedra Przedsiębiorczosci i Etyki w Biznesie, Akademia Leona Kozminskiego
  • Joanna Pydo – Absolwentka III edycji studiów FIFA/CIES Sport Management Programme, zajmująca sie tematyka CSR
  • Robert Leszczyński – Dyrektor Marketingu Sportowego New Balance
  • Dorota Kleszczewska – Prezes Instytutu Matki i Dziecka
  • Monika Borzdyńska – Dyrektor ds. Komunikacji i Promocji PGE Narodowego
  • Tomasz Włodarczyk – prowadzący

Termin: 26 września 2018, godz. 18:00, PGE Narodowy, Loża Platynowa
RSVP do 24 września: partnerstwa@2012plus.pl

Link do programu studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE W SPORCIE, realizowanych we współpracy z PGE Narodowy i FIFA/CIES

Debata nt. „Współczesne wyzwania firm a rola HR w organizacji” więcej

Polskie Stowarzyszenie HR oraz Akademia Leona Koźmińskiego zapraszają do udziału w debacie na temat: „Współczesne wyzwania firm a  rola HR w organizacji”.

Wydarzenie odbędzie się 26 września 2018 r. w Warszawie w siedzibie Akademii (ul. Jagiellońska 57) w godz. 16:00-18:30 w Sali Senatu. Debatę poprowadzi Małgorzata Zachorowska – Prezes Zarządu PSHR.

W debacie tej wezmą udział: Pan Tomasz Bławat – Prezes Zarządu Carlsberg Polska, Pan Norbert Biedrzycki – Wiceprezes Zarządu McKinsey Digital, Pan Krzysztof Koszela – Członek Zarządu Colian sp. z o.o, prof. dr hab. Czesław Szmidt (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz Pan Jerzy Śledziewski – Wiceprezes Zarządu BGŻ S.A.

Po dyskusji prelegentów przewidujemy możliwość zadawania pytań przez uczestników wydarzenia.

Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów HR, senior HR menedżerów oraz business partnerów, a także  wszystkich osób związanych z branżą zarządzania zasobami ludzkimi.

Udział w debacie jest bezpłatny.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Osoba do kontaktu: Małgorzata Zachorowska: Malgorzata.Zachorowska@HHRR.pl