dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
"RODO w biznesie, biznes w RODO" - spotkanie w ramach Dnia Naukowego Koźminaliów 2018 07.06.2018więcej

7 czerwca 2018, godz. 14:00, aula I.

Więcej informacji

Zebranie Katedry Teorii, Filozofii i Historii Prawa nt. „Seksualne wykorzystywanie dzieci w cyberprzestrzeni. Aspekty prawne” 07.06.2018więcej

W ramach otwartego zebrania Katedra Teorii, Filozofii i Historii Prawa Kolegium Prawa zaprasza na wystąpienie Pani dr Małgorzaty Skórzewskiej-Amberg pt. „Seksualne wykorzystywanie dzieci w cyberprzestrzeni. Aspekty prawne”.

Zebranie odbędzie się 7 czerwca o godz. 16.00 w sali D216.

KOŹMINALIA 2018 - juwenalia Akademii Leona Koźmińskiego 08.06.2018więcej

Wszystkich studentów, wykładowców i pracowników administracyjnych ALK zapraszamy na wielkie święto naszej Akademii - KOŹMINALIA 2018, które odbędą się 8 czerwca 2018.

W tym roku Samorząd Studentów ALK, główny organizator imprezy, zaprasza na KARAIBY!

W programie:

• Wielki piknik w cieniu palm
  • Atrakcje sportowe - m.in. turniej piłki nożnej, siłowanie na rękę
  • Konkursy
  • Impreza wieczorna

W przeddzień pikniku 7 czerwca zapraszamy na:

• Spotkanie nt. "RODO w biznesie, biznes w RODO" w ramach Dnia Naukowego - godz. 14:00, aula I. Więcej informacji
  • Kino samochodowe "Kiler" - wieczorem na parkingu naszej uczelni

Zwracamy się z prośbą o korzystanie z komunikacji miejskiej w przeddzień i w dniu imprezy w związku z pracami organizacyjno-logistycznym i przygotowaniem całego wydarzenia.

Więcej informacji

Jubileuszowy Zjazd Absolwentów z okazji 25-lecia Akademii Leona Koźmińskiego 09.06.2018więcej

Z okazji 25-lecia istnienia Akademii Leona Koźmińskiegozapraszamy wszystkich, którzy ukończyli naszą uczelnię do udziału w Jubileuszowym Zjeździe Absolwentóww dniu 9 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 13:30 na kampusie uczelni, Warszawa, ul. Jagiellońska 59.

Pierwszy rocznik, który rozpoczynał studia w październiku 1993 roku liczył zaledwie 300 studentów. Dziś co roku studia w ALK rozpoczyna 3000 osób, a uczelnia liczy ponad 8000 studentów, z czego półtora tysiąca to cudzoziemcy. Jesteśmy najlepszą w Polsce niepubliczną uczelnią, uznaną przez „Financial Times” za jedną z czołowych szkół biznesu w Europie.

Każdy dyplom wydany przez ALK potwierdzają najważniejsze akredytacje międzynarodowe AACSB, EQUIS i AMBA, dzięki czemu jest on ceniony przez pracodawców na całym świecie.Wśród licznych powodów do wznoszenia toastów z okazji jubileuszu
uczelni jest jeden szczególny – są to sukcesy zawodowe i wspaniałe kariery naszych Absolwentów.

Jesteśmy z Was dumni i wiemy, że wielu z Was przez ostatnie lata osiągnęło więcej, niż marzyło rozpoczynając kiedyś studia. Przy okazji Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów chcemy poznać Wasze historie, pokazać jak zmienia się uczelnia, wywołać dobre wspomnienia i zachęcić Was do utrzymywania między sobą kontaktów w ramach wielkiej rodziny Absolwentów Koźmińskiego.

Więcej informacji o programie Zjazdu na stronie Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów z okazji 25-lecia ALK.

Znajdź nas na FB.

Kontakt w sprawach organizacyjnych Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów:

Agnieszka Krawczyńska

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
Doradca ds. współpracy z pracodawcami
Pokój A/16
akrawczynska@kozminski.edu.pl

HR-owy poranek w Koźmińskim - spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe z obszaru HR 09.06.2018więcej

W trakcie spotkania postaramy się odpowiedzieć sobie na pytanie, jak się odnaleźć w HR-owej rzeczywistości i jaką drogę wybrać dla siebie.

Będzie można również porozmawiać z opiekunami studiów oraz wykładowcami:
Kariną Popieluch, koordynatorem merytorycznym studiów HR Business Partner
Dr Irminą Gocan, koordynatorem merytorycznym studiów  Controling personalny|
Dr Barbarą Zych, koordynatorem merytorycznym studiów Budowanie wizerunku pracodawcy - Employer Branding.

Kiedy? 09.06.2018 r., godz. 9:00
Gdzie? ALK, sala konferencyjna C

Plan spotkania:
9.00 – Powitanie uczestników
9.05 – ,,Dział personalny jako HR BUSINESS PARTNER. Rola. Filary. Perspektywy”- Karina Popieluch, koordynator merytoryczny studiów HR Business Partner
10.00 – rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj eksperta HR

MBA Open Day 09.06.2018więcej
Seminarium 'Zarządzanie w branży mody - gdzie jesteśmy - dokąd zmierzamy? 13.06.2018więcej

Zarządzanie w branży mody - gdzie jesteśmy - dokąd zmierzamy?

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

• Jak wygląda polska branża mody? Jak wypada na tle światowym?
  • Jak zarządzać z sukcesem marką mody na rynku polskim i europejskim?
  • Z jakimi problemami spotykają się młodzi polscy projektanci?
  • Jak będzie wyglądać przyszłość branży mody?

to zapisz się na bezpłatne seminarium!

Kiedy? 13.06.2018 r., godz. 11:00
Gdzie? Sala Senatu (D-202)

O rynku mody będą opowiadać:

• Bogusław Słaby – przewodniczący Związku Pracodawców Przemysłu Mody „Lewiatan”,
  • Przedstawiciele: 4F, ZuoCorp, Viamoda Szkoła Wyższa, Akademii Leona Koźmińskiego.

Seminarium jest bezpłatne, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres email: marketing@kozminski.edu.pl

Seminarium "Supply Chain Leadership Forum" 14.06.2018więcej

Termin: 14 czerwca 2018
Miejsce: Akademia Leona Koźmińskiego
Czas trwania: 9.30 –16.30

Goście specjalni:

• Prof. Michael Bourlakis, Dyrektor Centre of Logistics & Supply Chain Management, Cranfield University, UK
  • Prof Remigio Berruto, Prof. of ICT, Logistics and Sustainability, University of Turin

Więcej informacji

Gala XII Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2018 i Startupów Pozytywnego Wpływu 15.06.2018więcej

15 czerwca 2018, w godz. 9:45-13:30 w siedzibie naszej Akademii, aula II.