dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Czwartek

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Dariusza Hajdukiewicza więcej

W imieniu Rektora oraz Senatu Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Dariusza Hajdukiewicza. Obrona odbędzie się 15 lutego 2018 r. o godz. 10:30 w sali nr  D-202 (sala Senatu, II piętro w budynku D), ul. Jagiellońska 57, Warszawa.

Temat rozprawy doktorskiej:
"Naruszenie obowiązku informowania pacjenta jako przesłanka odpowiedzialności karnej lekarza"

Promotor:

• prof. dr hab. Leszek Kubicki, Akademia Leona Koźmińskiego

Recenzenci:

• dr hab. Rafał Kubiak, Uniwersytet Łódzki
  • prof. dr hab. Eleonora Zielińska, Uniwersytet Warszawski

Więcej informacji

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Michała Kruszewskiego więcej

Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Michała Kruszewskiego, która odbędzie się 15 lutego 2018 r. o godz. 13:00 w sali nr  D-202 (sala Senatu, I piętro w budynku D), ul. Jagiellońska 57, Warszawa.

Temat rozprawy doktorskiej:
"Prawne aspekty przyłączania instalacji odnawialnego źródła energii o sieci elektroenergetycznej"

Promotor:

• dr hab. Waldemar Hoff, Akademia Leona Koźmińskiego