15

Marketing Recruitment Campus więcej

15 listopada 2017 roku na Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się Marketing Recruitment Campus - kolejne wydarzenie z cyklu Recruitment Campus organizowane przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują firmy poszukujące pracowników m.in. z obszaru marketingu, reklamy lub sprzedaży. 

 

Podczas Marketing Recruitment Campus swoją ofertę rekrutacyjną zaprezentuje firma L'Oreal oraz firm Ferrero, z którymi będziecie mogli porozmawiać podczas 15-minutowych spotkań z rekruterami firm. Spotkania odbędą się w specjalnie wydzielonej strefie rekrutacyjnej w Atrium D.

 

Zapraszamy 15 listopada do atrium D, w godz. 10:00 - 15:30.

 

Pamiętaj o zabraniu swojego CV.

 

 

 

Ferrero na świecie

 

Ferrero jest globalnym, prywatnym przedsiębiorstwem należącym do Rodziny Ferrero. Firma rozwinęła się z małej, włoskiej cukierni, założonej w Albie w 1944 roku, sprzedającej własne produkty na bazie orzechów laskowych i stała się trzecią co do wielkości Grupą na światowym rynku wyrobów czekoladowych. Grupa wytwarza słynne i unikalne produkty jak np. Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Mon Cheri®, Kinder Surprise® i Kinder Bueno®.

 

Ferrero jest obecne w 53 krajach i zatrudnia prawie 33 000 pracowników. Grupa Ferrero obejmuje 74 spółki na całym świecie, w tym 22 zakłady produkcyjne, z których 3 to Przedsiębiorstwa Społeczne położone w Afryce i Azji. Produkty Ferrero są obecne w ponad 170 krajach, dzięki sprzedaży bezpośredniej lub za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.

 

Ferrero w Polsce

 

Ferrero w Polsce rozpoczęło działalność w 1992 r. Obecnie posiada dwie spółki, z których jedna – Ferrero Polska Sp. z o.o. prowadzi fabrykę w Belsku Dużym k. Grójca, a druga – Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie koncentruje się na działalności handlowej oraz marketingowej. Łącznie Ferrero w Polsce zatrudnia ponad 1600 pracowników.

 

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., międzynarodowy koncern branży FMCG znany z takich produktów jak Tic Tac, Nutella, Kinder, Ferrero Rocher, zaprasza na spotkanie, którego celem jest przybliżenie specyfiki pracy w Dziale Product Flow Management w ramach rekrutacji na stanowisko Asystenta do tego Działu.

 

Dział Product Flow Management odpowiada za proces tworzenia opakowań oraz przygotowywanie dokumentacji produktów.

 

Studenci podczas spotkania dowiedzą się, jak w ogólnym zarysie przebiega proces od stworzenia kodu produktu w systemie do pojawienia się produktu na rynku. Uczestnicy spotkania dowiedzą się również, w jakim etapie tego procesu mieliby okazję uczestniczyć, pracując w Dziale Product Flow Management i z jakimi Działami Ferrero współpracowaliby na co dzień.

 

Firma Ferrero zaprasza 15 listopada, do sali D123 na krótką prezentację ofert pracy w firmie:

 

- I spotkanie - godz. 11:50 - 12:10

 

- II spotkanie - godz. 13:50 - 14:10

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

On 15th November, 2017 we invite you on Marketing Recruitment Campus - the next event of the Recruitment Campus cycle organized by the Career Develomement and Alumni Relations Office.

 

 

During the Marketing Recruitment Campus L'Oreal and Ferrero will present their recruitment offers. You will have a chance to have a 15-minutes recruitment sessions with recruiters.

 

Meetings will take place in a special recruitment zone in the Atrium D.

 

We invite you on 15th November to the Atrium D from 10:00 am to 03:30 pm.

 

Remember to take your CV.

 

Ferrero invites you to the D123 room for a short presentation of job offers and opportunities in the company:

 

 

- 1st presentation: 11:50 am - 12:10 pm

- 2nd presentation: 01:50 pm - 02:10 pm

 

 

Debata z udziałem prof. Grzegorza W. Kołodko, prof. Andrzeja K. Koźmińskiego i zaproszonych Gości podczas konferencji pt. "Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm" więcej

Czy wciąż stać nas na optymizm w świecie zmieniającym się pod wpływem nowych, nieoczekiwanych i potężnych sił? Jak utrzymać niekwestionowane zdobycze naszej cywilizacji i korzyści z globalizacji? Jak dzięki współpracy gospodarczej, wymianie kulturalnej, ideowej i otwartym dyskusjom przygotować lepszą przyszłość dla przyszłych pokoleń? Czy nowy pragmatyzm, widoczny już w programach polityków młodego pokolenia, będzie impulsem dla gospodarek i szansą dla globalizacji?

Dwóch wybitnych intelektualistów - prof. dr hab. Grzegorz W. Kołodko i prof. dr hab. Andrzej K. Koźmiński - zmierzy się z tymi pytaniami w intrygującej debacie, która będzie miała miejsce na konferencji pt. "Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm" w siedzibie naszej Akademii w Sali Senatu 15 listopada 2017 o godz. 10:30.

Wśród zaproszonych panelistów będziemy mieli przyjemność gościć:

 • Prof. Macieja Bałtowskiego, UMCS
 • Prof. Dariusza Jemielniaka, ALK
 • Dr Grzegorza Malinowskiego, ALK
 • Prof. Andrzeja Rycharda, IFiS PAN
 • Prof. Jerzego Wilkina, członek PAN
 • Red. Jacka Żakowskiego, „Polityka” i Collegium Civitas        

Punktem wyjścia do debaty jest książka Grzegorza W. Kołodko i Andrzeja K. Koźmińskiego pod tytułem: „Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm”, wyd. Prószyński.

Organizatorem spotkania jest zespół Centrum Badań Interdyscyplinarnych i Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w debacie do dnia 10 listopada br. mailowo pod adresem: rektorat@kozminski.edu.pl

Plan konferencji:

10:30 - Powitanie gości przez prof. Witolda T. Bieleckiego, rektora Akademii Leona Koźmińskiego
10:40 - Słowo wstępne – prof. Grzegorz W. Kołodko
10:50 – Wystąpienia gości Profesora Andrzeja K. Koźmińskiego:

 • prof. Dariusz Jemielniak, ALK
 • prof. Andrzej Rychard, IFiS PAN
 • prof. Jerzy Wilkin, członek PAN

12:10 Przerwa kawowa
12:30 Wystąpienia gości Profesora Grzegorza W. Kołodko:

 • prof. Maciej Bałtowski, UMCS
 • dr Grzegorz Malinowski, ALK
 • red. Jacek Żakowski, „Polityka” i Collegium Civitas

13:45 Słowo końcowe – prof. Andrzej K. Koźmiński
ok. 14:00 - Zakończenie

Konferencja "Wyzwania bankowości. Prawo - wartości - finanse" więcej

Związek Banków Polskich, Akademia Leona Koźmińskiego oraz Ośrodek Badań i Analiz Systemu Finansowego ALTERUM zapraszają na konferencję pt. "Wyzwania bankowości. Prawo - wartości - finanse" - 15 listopada, godz. 9.30 w siedzibie ALK, aula II.

Celem konferencji jest przedstawienie aktualnych kwestii dotyczących sektora finansowego:

 • System wartości a prawo w świecie ekonomii i finansów
 • Dług bez zobowiązań? Problem dochodzenia należności przez wierzycieli
 • Outsourcing – optymalizacja kosztów a ryzyko prawne

Szczegóły konferencji oraz rejestracja: http://konferencje.alebank.pl/konferencje/wyzwania-bankowosci-2017/

Naszym gościem będzie dr Keith Black, Managing Director CAIA. więcej

Głównym powodem wizyty naszego Gościa, która odbędzie się 15 listopada 2017, jest podpisanie umowy pomiędzy naszą Akademią a CAIA - Chartered Alternative Investment Analyst Association.

Dr Keith Black poprowadzi zajęcia dla studentów finansów i rachunkowości ALK:

 • 9:15 - 10:10 - Lecture for the graduate students "The State of Alternative Investments: A Global View" - room A 13
 • 10:15 –11:00 - Lecture for the undergraduate students "Liquid Alternative Investments” - room A 136
 • 12:15 - 13:00 -  Lecture for graduate students "Liquid Alternative Investments”  - room A 136
 • 14:00 - 14:45 -  Lecture for undergraduate students "The State of Alternative Investments: A Global View" - room D 30

Więcej o naszym gościu tutaj

  Archiwum