dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Wydarzenia Otwarte
IX Międzynarodowa Konferencja Polskiego Oddziału AIDA – tegoroczna edycja odbędzie się w formie online. 05.11.2020więcej

Serdecznie zapraszamy na, dziewiątą już, edycję Międzynarodowej Konferencji Polskiego Oddziału AIDA.

AIDA jest międzynarodowym związkiem prawników ubezpieczeniowych, który powstał w celu promocji i rozwoju międzynarodowego oraz krajowego prawa ubezpieczeń.

Celem AIDA jest przedstawianie branży ubezpieczeniowej propozycji możliwych do przyjęcia zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, prowadzących do harmonizacji prawa ubezpieczeniowego lub harmonizacji metod rozwiązywania sporów ubezpieczeniowych.

AIDA współpracuje z instytucjami naukowymi, zajmującymi się zagadnieniami prawa ubezpieczeniowego na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

W Polsce AIDA działa przez polski oddział, który jest afiliowany przy Akademii Leona Koźmińskiego.

Konferencja odbędzie się 5 listopada w godz. 11.45-17.30.

Udział jest bezpłatny, natomiast dla uczestników, którzy chcieliby uzyskać certyfikat, koszt to 80 zł. Studenci ALK mają zniżkę 50%.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji i rejestracji udziału TUTAJ.

UWAGA - KONFERENCJA PRZESUNIĘTA NA ROK 2021: Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem merytorycznym Jubileuszowej V edycji Konferencji i Expo E-Learning Fusion 2020 (ELF20). 09.11.2020więcej

Z uwagi na dalszy wzrost zachorowań na koronawirusa w Polsce przesuwamy Konferencję E-learning Fusion z 9-10.11.2020 na rok 2021. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

ELF20 to jedyna w Polsce i największa konferencja poświęcona cyfrowym narzędziom szkoleniowym dla biznesu i instytucji. Tegoroczna konferencja to aż 2 dni inspiracji z udziałem polskich i międzynarodowych prelegentów.

W części EXPO będzie możliwość zapoznania się z rozwiązaniami firm działających na rynku i wykorzystują cyfrowe narzędzia szkoleniowe. ELF20 stało się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem.

Motywem przewodnim edycji 2020 jest cyfrowa transformacja uczenia się, między innymi tematyka związana z budowaniem immersyjnych środowisk rozwojowego z wykorzystaniem technologii VR.

Twórcą konferencji jest Marta Machalska – Digital Learning Strategist, trendsetterka polskiego e-learningu, Prezes Zarządu iPro Sp. z o. o. oraz Digital Learning Centre Sp. z o.o., które jest organizatorem wydarzenia.

Na ELF20 zostały zaplanowane trzy ścieżki:

1. TECHNOLOGIE SZKOLENIOWE: w tej ścieżce prezentowane będą nowe technologie i narzędzia wykorzystywane w szkoleniach i procesach rozwojowych.
  2. STRATEGIA I CONTENT: w tej ścieżce prezentowane będą nowości, kierunki rozwoju i rola L&D w świecie cyfrowej transformacji i uczenia się.
  3. PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE: w tej ścieżce prezentowane będą wdrożenia e-learningowych projektów rozwojowych z Polski i Europy.

Wśród prelegentów znajdują się eksperci, m.in.: Nick Shackleton-Jones, Barbara Thompson, David James, Jonathan Tustain, Mike Collins oraz Peter Manniche Riber.

Więcej informacji na temat prelegentów oraz program konferencji znajdują się na stronie www.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Arche Krakowska, przy ul. Aleja Krakowska 237 w Warszawie.

Cena biletu: 1600 zł netto za dwa dni konferencji EXPO.

Międzynarodowa konferencja Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) 17.11.2020więcej

Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznej międzynarodowej konferencji Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) – 17 listopada 2020 r.

Nasza uczelnia jest współorganizatorem tego prestiżowego wydarzenia, poświęconego nowoczesnym trendom i zmianom w obszarze logistyki i  łańcucha dostaw. Uczestniczą w nim wybitni przedstawiciele  nauki i biznesu z całego świata.

W tym roku, z powodu pandemii, konferencja odbędzie się wyłącznie w trybie on-line, a udział w niej jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie.