dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Wydarzenia Otwarte
Webinar nt. programu PRAWO i FINANSE - dołącz i dowiedz się więcej 04.07.2018więcej

Program PRAWO i FINANSE to dwie unikatowe specjalności:

• prawo gospodarcze
  • doradztwo finansowe

Spotkanie online nt. programu rozpocznie się 4 lipca 2018 r. o godz. 17:30.

By dołączyć do webinaru, wyślij mail na adres: pif@kozminski.edu.pl. Otrzymasz mail zwrotny z linkiem, za pomocą którego dołączysz do webinaru.

W spotkaniu będą uczestniczyć opiekunowie merytoryczni programu: dr Mateusz Woiński (prawo) i doc. dr Sławomir Wymysłowski (finanse i rachunkowość) oraz Ewelina Raźnik z Biura Rekrutacji ALK.

Webinar rozpoczniemy prezentacją o programie, a następnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane zarówno z merytoryczną zawartością studiów, perspektywami zatrudnienia, jak i warunkami przyjęcia.

Więcej o programie

Otwara debata nt. "25 lat VAT. Nowoczesny system podatkowy a rozwój gospodarczy i społeczny" 12.07.2018więcej

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez "Gazetę Prawną" otwartą debatę na temat "25 lat VAT. Nowoczesny system podatkowy a rozwój gospodarczy i społeczny" w czwartek 12 lipca w godz. 9.00-13.00, Sala Senatu D/202, bud.D w siedzibie uczelni.

Zagadnienia:

• 25 lat VAT. Czy jest co świętować? Czy było albo jest inne, lepsze rozwiązanie?
  • Kolejne 25 lat VAT. Jak może i jak powinien wyglądać optymalny system podatku od towarów i usług?
  • VAT - bolesne narzędzie fiskalne czy instrument troski o dobro wspólne?
  • Efektywny system VAT jako instrument polityki fiskalnej (główne źródło wpływów do budżetu).
  • Efektywny system VAT jako instrument polityki gospodarczej (np. szczelny pobór podatku warunkiem zachowania uczciwej konkurencji).
  • Efektywny system VAT jako instrument polityki społecznej. Które z tych założeń i w jakim stopniu jest oraz powinno być realizowane?
  • VAT – czego nauczyliśmy się od innych, czego inni mogą nauczyć się od nas. A także – czego przez 25 lat nauczyliśmy się sami od siebie.

Wśród zaproszonych Gości :

• Teresa Czerwińska minister finansów, Ministerstwo Finansów
  • Paweł Wojciechowski – były minister finansów
  • Mirosław Gronicki – były minister finansów w rządzie Marka Belki

Szczegółowy program oraz rejestracja:

Webinar nt. programu PRAWO i FINANSE - dołącz na FB i dowiedz się więcej 16.07.2018, godz. 18:00. 16.07.2018więcej

Program PRAWO i FINANSE to dwie unikatowe specjalności:

• prawo gospodarcze
  • doradztwo finansowe

Spotkanie online nt. programu rozpocznie się na naszym profilu na Facebooku 16 lipca 2018 r. o godz. 18:00.

By dołączyć do webinaru, wejdź w wyznaczonym terminie na profil naszej Akademii na Facebooku i oglądaj spotkanie online.

Więcej o programie

Oglądaj i zadawaj pytania 16 lipca od 18:00 na Facebooku: www.facebook.com/kozminski

Dzień otwarty dla kandydatów na bezpłatne studia doktoranckie - Między prawem a gospodarką 18.07.2018więcej

Stacjonarne studia doktoranckie „Między prawem a gospodarką" są odpowiedzią na rosnącą współzależność prawa i ekonomii. Prawo coraz częściej odsyła do kategorii przynależnych do innych dyscyplin badawczych,
w tym ekonomii. Praktykowanie zawodu prawnika gospodarczego oraz prawnicze badania naukowe w coraz większym stopniu wymagają wiedzy interdyscyplinarnej, np. takie działy prawa gospodarczego, jak prawo konkurencji lub regulacja sektorów infrastrukturalnych, prawo finansowe wymagają od prawnika wiedzy specjalistycznej z zakresu ekonomii.

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 18.07.2018 r. o godz. 18:00 w naszej Akademii (sala D-201).

Więcej informacji.