dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Wydarzenia Dla Absolwentów
Konferencja Naukowa „Bez mojej zgody – problematyka uporczywej terapii oraz oświadczeń DNAR" 08.05.2019więcej
My Image

Konferencja Naukowa „Bez mojej zgody – problematyka uporczywej terapii oraz oświadczeń DNAR”

Zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 8 maja 2019 roku.

Więcej informacji oraz rejestracja znajdują się tutaj.

Seminarium naukowe pt. „Roszczenia wrongful birth a konstytucyjna ochrona życia ludzkiego” 15.05.2019więcej

Zakład Prawa Konstytucyjnego Kolegium Prawa ALK zaprasza na seminarium naukowe pt. „Roszczenia wrongful birth a konstytucyjna ochrona życia ludzkiego”.

Wykład wygłoszą: mec. Izabela Lech i mec. Witold Leśniewski

Wydarzenie odbędzie się 15 maja 2019 r. o godzinie 11:30 w sali A/126.

Szkolenie: „Psychologia negocjacji w trudnych sytuacjach biznesowych” 20.05.2019więcej
Relacja inwestor-startup – drugie spotkanie networkingowe Koźmiński Business Mixer 30.05.2019więcej

30 maja 2019 w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się drugie spotkanie networkingowe Koźmiński Business Mixer. Tematem przewodnim będzie relacja inwestor-startup.

Zbuduj sieć kontaktów, poznaj innych specjalistów i podziel się swoim doświadczeniem!

KOŹMIŃSKI BUSINESS MIXER

Koźminski Business Mixer to cykliczne wydarzenie networkingowe dla przesiębiorców związanych z ALK
i nie tylko. To przestrzeń dla przedsiębiorców do rozwoju swojego biznesu. Jesteś właścicielem firmy? Pracujesz
w zarządzie małej lub średniej spółki? Prowadzisz swój start-up?

Każde spotkanie to jeden temat przewodni ważny dla Twojej firmy i związane z nim merytoryczne prelekcje.
Tym razem tematem jest relacja inwestor-start-up.

Networking jest podzielony na część ustrukturyzowaną i swobodną, co pozwoli Ci łatwiej i szybciej nawiązać nowe kontakty.

Główny cel wydarzenia to poznanie nowych ludzi, którzy zostaną Twoimi partnerami biznesowymi
i klientami
.

Po spotkaniu dostaniesz dostęp do listy uczestników, których wskazałeś za interesujących w trakcie wydarzenia.

HARMONOGRAM

• 18:00 Przywitanie przy kawie
  • 18:15 O Formule spotkania
  • 18:30 Prelekcja Relacja biznes-inwestor: najczęstsze błędy założycieli
  • 19:00 Sesja networkingowa
  • 19:45 Indywidualne rozmowy biznesowe przy kawie i ciastku

PRELEGENCI

Masz ciekawą historię albo poradę, która pomoże innym przedsiębiorcom? Napisz do nas!

Kamil Ciodyk, Natalia Burchardt oraz Michał Karwacki z kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland poprowadzą prelekcję pt. Relacja biznes inwestor najczęstsze błędy założycieli”.

BILETY

Dostępne na stronie Eventbrite

O KOZMINSKI BUSINESS HUB

Spotkanie jest organizowane przez Kozminski Business Hub, czyli spółkę celową uczelni, której głównym zadaniem jest wspieranie nowych oraz istniejących przedsiębiorstw.
Współpracując z wieloma organizacjami pomagamy w rozwoju firm, świadczymy komplementarne usługi doradcze, mentorskie i inwestycyjne. Wykorzystując kapitał naukowy najlepszej uczelni biznesowej, oraz stworzoną sieć relacji Kozminski Business Hub pomógł już ponad 50 przedsiębiorcom w rozwijaniu ich firm. Promowanie innowacyjności, organizowanie finansowania czy realizowanie hackathonów to jedynie przykłady prowadzonych działań.