Wydarzenia Dla Studentów
Webinar: Jak odkryć swoje talenty? 29.04.2020więcej

Jak świadomie podejmować decyzje o swojej dalszej edukacji oraz przyszłej karierze? Co możesz zrobić już dziś by Twoje zawodowe marzenia przekłuć w cele? Jeżeli nie wiesz, jak odpowiedzieć sobie na powyższe pytania zapraszamy na webinar!
Dołącz do spotkania: x.alk.edu.pl/jakodkrycswojetalenty

Podczas webinaru dowiesz się co należy zrobić w celu:
➡ przeanalizowania kompetencji, w tym umiejętności zawodowych
➡ opracowania mocnych stron, zasobów
➡ zdiagnozowania systemów motywacyjnych i upodobań związanych z przyszłą pracą
➡ dodatkowo dowiesz się czym są tzw. kompetencje przyszłości!
➡ będziesz też mieć okazję zadania konkretnych pytań podczas 30 minutowej sesji Q&A

Kilka słów o trenerze prowadzącym webinar:
Katarzyna Sowa: Obecnie pracuję w Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami w Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie zajmuję się doradztwem kariery oraz wspieram organizację wydarzeń karierowych skierowanych do studentów i absolwentów Uczelni. Jestem certyfikowanym trenerem narzędzia diagnostyczno-rozwojowego FRIS® oraz absolwentką Szkoły Coachingu Grupowego i Zespołowego Akademii Grupy SET.
Zapraszam do kontaktu: ksowa@kozminski.edu.pl