Wydarzenia Dla Studentów
Otwarte spotkanie SKN Lex Medicinae pt. "Tajemnica lekarska vs. obowiązek denuncjacji" 13.02.2019więcej

Szkolne Koło Naukowe Lex Medicinae zaprasza na otwarte spotkanie, którego gościem będzie Pan Doktor Dariusz Hajdukiewicz.

W trakcie dyskusji poruszane będą aktualne tematy związane ze zmianami w prawie medycznym, w szczególności kwestie tajemnicy lekarskiej.

13 luty 2019 r., godz. 17:00, sala B/5

Seminarium naukowe w ramach Forum Prawa Podatkowego "Działania uszczelniające system VAT z perspektywy europejskiej i polskiej" 14.02.2019więcej

Zakład Prawa Finansowego i Podatkowego zaprasza na seminarium naukowe w ramach Forum Prawa Podatkowego pt. Działania uszczelniające system VAT z perspektywy europejskiej i polskiej.

Gościem forum będzie Pan dr Marek Bełdzikowski, radca prawny oraz doradca podatkowy specjalizujący się w podatkach VAT, były pracownik Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE, urzędnik Krajowej Administracji Skarbowej w Ministerstwie Finansów.

14 lutego 2019 r., godz. 17:30, sala A/26

Prosimy o potwierdzenie udziału: rpasternak@alk.edu.pl

Warsztaty "Jak i po co pisze się artykuły naukowe" 18.02.2019więcej

Katedra Prawa Karnego i Koło Naukowe Prawa Karnego „Crimen et Poena” zapraszają na warsztaty Jak i po co pisze się artykuły naukowe

Jeżeli jesteś zainteresowany prawem karnym i chciałbyś dowiedzieć się, jak pisze się artykuły, a nawet podjąć próbę przygotowania takiego artykułu, zapraszamy na pierwsze z cyklu warsztatów dotyczących tej tematyki.

Warsztaty poprowadzi dr Michał Hudzik.

18 luty 2019 r., godz. 15:45, sala A/26

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego i projekcja filmu "Skazani na Shawshank" 18.02.2019więcej

Katedra Prawa Karnego zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego i pokaz filmu Skazani na Shawshank (The Shawshank Redemption), w reż. Frank Darabont.

Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem: sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie w stanie spoczynku Tomasza Całkiewicza, sędziego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Adama Grzejszczaka, por. Anny Penkin - kierownika działu terapeutycznego Aresztu Śledczego w Warszawie-Służewcu, por. Mateusza Niemca - psychologa z Aresztu Śledczego w Warszawie-Służewcu.

18 lutego 2019 r., godz. 16:00, Aula Leona Koźmińskiego

Seminarium naukowe pt. "The problem of bagatelle crimes and the insignificance principle: a case analysis in the development and circulations of ideas in criminal law" 19.02.2019więcej

Katedra Prawa Karnego Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na seminarium naukowe pt. The problem of bagatelle crimes and the insignificance principle: a case analysis in the development and circulations of ideas in criminal law.

Prelegentem spotkania będzie Alexander Rodrigues de Castro - Professor for Criminal Law and Legal History, Unicesumar (Brazil).

19 luty 2019 r., godz. 10:15, sala A/26

Job Dating w Akademii Leona Koźmińskiego 21.02.2019więcej

Jesteś zawodowym singlem? A może obecna praca łamie Ci serce? Jeśli chcesz przekonać się które stanowisko będzie dla Ciebie „tym jedynym”, zrób test zawodowego dopasowania na www.jobdating.pl i spotkaj się z rekruterem podczas Job Dating w Akademii Leona Koźmińskiego już 21 lutego w godzinach 9.00-17.00 w atrium D!

Przynieś swoje CV i przekonaj się, czy Accenture Operations i Ty jesteście sobie pisani! #jobdating #perfectjobmatch

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Are you single in professional life? Is your current job breaking your heart? If you want to find out which position will be your One and Only, take the job matching test at www.jobdating.pl and visit Accenture Operations during Job Dating at Kozminski University on 21st February 9.00-17.00 in atrium D!

Bring your CV and have a crash on job opportunities in Accenture Operations! #jobdating #perfectjobmatch

Kontakt:

Agnieszka Krawczyńska