dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Wydarzenia Dla Studentów
Spotkanie dotyczące wyjazdu na wymianę w ramach programu Erasmus+ 15.01.2019więcej

Biuro Współpracy z Zagranicą zaprasza wszystkich studentów, zainteresowanych udziałem w programie Erasmus+ na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 15 stycznia, na dużej przerwie: 11.45 – 12.15, w Sali Senatu – D 202.

Podczas spotkania będzie można otrzymać informację na temat procedury aplikowania i realizacji wymiany zagranicznej.

Przypominamy, że tylko raz w roku, w lutym, odbywa się rekrutacja na wymianę na studia, na cały przyszły rok akademicki. Zainteresowani studenci są proszeni o składanie aplikacji on-line, poprzez system ikozminski.edu.pl. Tegoroczny termin składania aplikacji to 01.02.2019 – 01.03.2019.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym!
Kiedy? 15.01.2019
Gdzie? Sala Senatu – D 202
O której? 11.45 – 12.15

Kariera zaczyna się na Koźmińskim 16.01.2019więcej

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami zaprasza wszystkich studentów studiujących na kierunkach: Zarządzanie oraz Administracja na wydarzenie z cyklu "Kariera zaczyna się w Koźmińskim".
Od godz. 10:30 w Atrium D można będzie odwiedzić stoiska m.in.takich firm i organizacji jak: AzkoNobel, JTI oraz L'Oreal. W tym samym czasie zapraszamy do sali D/123 (zmiana sali) na prezentacje i warsztaty prowadzone przez: JTI, firmę rekrutacyjną People oraz Agencję Bezpieczeństa Wewnętrznego.

Zapraszamy także do stoiska Biura Karier i Współpracy z Absolwentami, na którym będzie można m.in. skonsultować swoje CV z doradcą kariery.

"Kariera zaczyna się w Koźmińskim"

16.01.2019

Program wydarzenia

Atrium D

10:30 - 17:00 - stoiska pracodawców, możliwość rozmowy z rekruterami i skonsultowania swojego CV

Sala D/123 (zmiana sali), Warsztaty i prezentacje

12:30 - 12:45 - Rozpoczęcie, kilka słów o "Financial Times", Biuro Akredytacji ALK, Marcin Matyja

12:45 - 13:15 - "LinkedIn learning a kompetencje przyszłości", ALK

Prowadząca: Valeriia Gorlushko, kierownik Centrum EdTech ALK

13:30 - 14:15 - „Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w systemie bezpieczeństwa RP”, ABW

Prowadzący: funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

14:30 - 15:15 - „Marketing wyzwań”, JTI

Prowadzące: Aleksandra Michalska – absolwentka Filologii Angielskiej uniwersytetu SWPS. Brand Manager w JTI Polska, odpowiedzialna za strategię i rozwój marki Winston oraz tytoni w Polsce.

Natalia Płomińska – absolwentka Wydziału Psychologii oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Brand Manager w JTI Polska odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marki Camel na polskim rynku.

15:30 - 16:15 - Jak pokonać rekrutera w 7 krokach, firma rekrutacyjna People

Proadzący: Łukasza Krupa - Senior Consultant'em w zespole SSC/BPO w People, firmie specjalizującej się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw w międzynarodowych firmach z sektora SSC/BPO na stanowiskach księgowych, by następnie wykorzystać je w nieco innym obszarze - agencjach rekrutacyjnych.
Zajmował się projektami z zakresu RPO, czyli outsourcingu procesów rekrutacyjnych, aktualnie realizuje projekty SSC/BPO - Shared Services Centers/ Business Process Outsourcing.

Kontakt:

Agnieszka Krawczyńska

akrawczynska@kozminski.edu.pl

Monika Bodys

mbodys@kozminski.edu.pl

Seminarium studentów III roku prawa "Prawne aspekty stosowania środków tymczasowych przez Trybunał Sprawiedliwości UE" 16.01.2019więcej

Studenci III roku prawa zapraszają na seminarium poświęcone Prawnym aspektom stosowania środków tymczasowych przez Trybunał Sprawiedliwości UE

16 stycznia 2019 r., godz. 17:00, sala A/26.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności: sbaranowska@icloud.com

Seminarium naukowe nt. „Kontrowersje związane z odwrotnym obciążeniem podatkiem VAT” 17.01.2019więcej

Zakład Prawa Finansowego i Podatkowego ALK zaprasza na seminarium naukowe w ramach Forum Prawa Podatkowego z udziałem dr. Wojciecha Dmocha, doradcy podatkowego, pt. „Kontrowersje związane z odwrotnym obciążeniem podatkiem VAT”.

Seminarium odbędzie się 17 stycznia 2019 r., o godz 17:30 w sali A-26.

"Kosmos jest bliżej niż myślisz" - spotkanie z Panem Jakubem Stelmachowskim, pracownikiem spółki spin-out Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie – Astronika 17.01.2019więcej

Chcecie dowiedzieć się,jak wysłać misję na Marsa? Jak wygląda współpraca z NASA? W jaki sposób realizowane są kosmiczne projekty i badania? Albo jak wygląda codzienna praca w kosmicznej branży?

Jeśli tak, to Koło Przedsiębiorczości SUKCES zaprasza na spotkanie w czwartek, 17 stycznia 2019 o 15:30, aula II.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na FB

„Jeśli chodzi o prawo, to mogę doczytać” - spotkanie dyskusyjne z Panią Mecenas Joanną Parafianowicz 18.01.2019więcej

Katedra Teorii, Filozofii i Historii Prawa Kolegium Prawa ALK serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie dyskusyjne z Panią Mecenas Joanną Parafianowicz, felietonistką „Rzeczpospolitej”, redaktor naczelną portalu „Pokój adwokacki”, autorką fp „Prawnicy kochają inaczej’ i fp „Adwokatura jest także kobietą”.

Termin i miejsce: 18 stycznia 2019 r. w godz. 10.15-11.15 (piątek), aula C/ I w siedzibie ALK.