dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Wydarzenia Dla Studentów
Konferencja naukowa „Zasady przetwarzania danych osobowych w sferze zatrudnienia". 04.12.2018więcej
My Image

Zakład Prawa Pracy

zaprasza na konferencję naukową pt.

Zasady przetwarzania danych osobowych w sferze zatrudnienia

pod honorowym patronatem

Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem konferencji jest poddanie refleksji naukowej przepisów prawa europejskiego i krajowego regulujących przetwarzanie danych osobowych w zatrudnieniu. Głównym wątkiem badawczym jest analiza zasad przetwarzania danych osobowych w sferze zatrudnienia.

Organizatorzy wyrażają nadzieję, że organizowane przedsięwzięcie stworzy znakomitą okazję dla wymiany myśli naukowej przedstawicieli środowiska naukowego i praktyki zawodowej, zwłaszcza specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych i zarządzania informacją.

4 grudnia 2018 r., godz. 10:00, sala sala B/17

Szczegółowe informacje i rejestracja znajdują się pod adresem: https://www.kozminski.edu.pl/rodo/

Career starts at Kozminski 05.12.2018więcej

Career Development & Alumni Relations Office would like to invite to attend the event addressed to Finance and Accounting and Management English speaking students.

You will have the opportunity to meet a wide range of possible employees.

You will find companies such as:

We invite you also to visit the Career Development & Alumni Relations Office where you will have the opportunity to consult you CV with a Career Advisor.

The event will take place at Atrium D and room D/202.

Check out the schedule below ↓

10:30-16:45    Stands at the  Atrium D area

12:30-16:45    Presentations and workshops in D/202 ↓

12:30-13:00    LinkedIn New perspective of networking and skills development; Katarzyna Sowa – Career councellor & Valeriia Gorlushko - Head of Kozminski EdTech Centre

13:00-13:45    Fun with Lean Six Sigma - AkzoNobel; Joanna Cooper - Team Lead Process & System Support, Innovation Lead, GBS Warsaw

13:45-14:00    Break

14:00-14:45    New Age of Recruitment - KornFerry; Sarath Koppolu - Associate Team Leader, RPO & Mateusz Klabub - Senior Recruiter

14:45-15:00    Break

15:00-15:45    Introduction to Natwest Markets - NatWest; Dean Finnerty - Head of Finance Optimisation

15:45-16:00    Break

16:00-16:45    The Four Fishy Ps - Virginic; Shaun Hawkes - Sales Director

For more information contact:

Agnieszka Krawczyńska

akrawczynska@kozminski.edu.pl

Monika Bodys

mbodys@kozminski.edu.pl

"Współczesny biznes IT" - spotkanie Studenckiego Koła Naukowego SUKCES 05.12.2018więcej

Gościem specjalnym będzie Tomasz Stojek, Wiceprezes Senetic S.A.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 15:30 w auli I.

Więcej informacji na stronie Koła na FB

Debata nt. "Szkolnictwo wyższe i studia prawnicze w dniu wejścia w życie nowej ustawy" 05.12.2018więcej
My Image

Redakcja "Krytyki Prawa",
Katedra Prawa Administracyjnego, Publicznego Gospodarczego i Handlowego
oraz Katedra Teorii, Filozofii i Historii Prawa

zapraszają na debatę

Szkolnictwo wyższe i studia prawnicze w dniu wejścia w życie nowej ustawy.

Celem spotkania jest spojrzenie na reformę szkolnictwa i studiów prawniczych z punktu widzenia doświadczeń w innych krajach oraz koncepcji nauczania prawa stanowiących od wielu lat przedmiot kontrowersji w środowisku naukowym w skali globalnej. Zostały one przedstawione w Tomie 2 Krytyki Prawa z 2018 r. dostępnym na stronie www.krytykaprawa.pl

Podjęta w nim problematyka obejmuje m.in. koncepcję absolwenta studiów prawniczych, ukryty program studiów prawniczych, jakość kształcenia, rolę case method w nauczaniu prawa, znaczenie aktów wykonawczych w ostatecznym kształcie reformy oraz miękkich kompetencjach niezbędnych w zawodzie prawnika działającego w epoce digitalizacji i związanego z nią zappingu.

Wprowadzenie do dyskusji: prof. zw. Jolanta Jabłońska-Bonca oraz prof. ALK Waldemar Hoff.

5 grudnia 2018 r., godz. 17:00, sala A/26

International Day - o wymianie i praktykach zagranicznych 06.12.2018więcej

Biuro Współpracy z Zagranicą zaprasza wszystkich studentów i absolwentów do udziału w kolejnym wydarzeniu biura – International Day! Spotkanie poświęcone jest zarówno wymianie zagranicznej na studia, jak i  praktykom zagranicznym w ramach programu Erasmus+, oferowanym studentom i absolwentom ALK.

Podczas wydarzenia będzie można uzyskać praktyczne informacje zarówno na temat warunków wyjazdu na wymianę na studia oraz na praktyki zagraniczne, jak i o oferowanych przez ALK, szerokiej gamie programów tzw. double degree. Wydarzenie uatrakcyjni konkurs dotyczący znajomości krajów naszych partnerskich uczelni – do wygrania ciekawe nagrody!

Spotkanie odbędzie się 6 grudnia, w godzinach 11.00–14.00, w Atrium w budynku D.

Zapraszamy!

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego i pokaz filmu "Psychopata" 17.12.2018więcej

Katedra Prawa Karnego zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego i pokaz filmu "Psychopata" (Copycat) w reżyserii Jona Amiela.

Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem Pani Urszuli Cur, psychologa i profilera.

Termin: 17 grudnia 2018, godz. 15:45, siedziba uczelni, Aula Leona Koźmińskiego