Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
29
30
31
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
16
18
19
24
25
26
27
29
1
2
3
7
8
9
dla studentów
dla absolwentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
 
 
Wydarzenia Dla Studentów
Kariera zaczyna się w Koźmińskim 07.11.2018więcej


 

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami zaprasza wszystkich studentów kierunku Finanse i Rachunkowość oraz kierunku Ekonomia na unikatowe wydarzenie karierowe z cyklu "Kariera zaczyna się w Koźmińskim".
Od godz. 12:00 w Atrium D będzie można odwiedzić stoiska takich firm i organizacji jak: Ferrero Commercial Polska, Nestle, Virginic, Vistra Corporate Services oraz CBA. W tym samym czasie zapraszamy do sali Senatu, D/202 na prezentacje i warsztaty prowadzone przez pracodawców. 

Zapraszamy także do stoiska Biura Karier i Współpracy z Absolwentami, na którym będzie można m.in. skonsultować swoje CV z doradcą kariery.
 PROGRAM "KARIERA ZACZYNA SIĘ W KOŹMIŃSKIM"
SALA D/202
, GODZ. 12:30 - 18:15

12:30 - 12:45 - Rozpoczęcie, kilka słów o "Financial Times", Biuro Akredytacji ALK, Marcin Matyja

12:45 - 13:30 - Warsztat: "Postaw na dobre CV", Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami: Katarzyna Sowa, Łukasz Olszta

14:00 - 15:00 - Warsztat: "Czym jest Product Flow Management?", Ferrero Commercial Polska

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., międzynarodowy koncern branży FMCG znany z takich produktów jak Tic Tac, Nutella, Kinder, Ferrero Rocher, zaprasza na spotkanie, którego celem jest przybliżenie specyfiki pracy w Dziale Product Flow Management w ramach rekrutacji na stanowisko Asystenta do tego Działu.

Dział Product Flow Management odpowiada za proces tworzenia opakowań oraz przygotowywanie dokumentacji produktów. Podczas spotkania Ferrero przedstawi proces od momentu stworzenia kodu produktu w systemie do pojawienia się produktu na rynku oraz jak wygląda praca w Dziale Product Flow Management.

15:30 - 17:00 - Warsztat: "Nestlé Business Academy, poznaj Zarządzanie Kategorią", CCSD Nestle, Natalia Morawska i Marcin Winiarek

Nestlé Business Academy to cykl warsztatów prowadzonych przez doświadczonych pracowników Nestlé, którzy wprowadzają uczestników w specyfikę pracy w danym dziale. Warsztat z zakresu Zarządzania Kategorią/CCSD pozwoli uzyskać informację o dziale komercyjnym, o którym zazwyczaj nie uczy się studiach a który decyduje o tym co można kupić, za ile i jak często. Dział ten zajmuje się także tworzeniem produktów i strategii, na podstawie koncepcji marketingowych i doświadczenia sprzedażowego. Brzmi interesująco, prawda? Zapraszamy do uczestnictwa w wystąpieniu firmy Nestlé!

17:15 - 18:15 - Prezentacja: „ Pierwsza praca. Jak i gdzie szukać ?”, Target Executive Search, Katarzyna Zwierzchowska, Magdalena Kijewska, Joanna Dulniak

Kontakt:

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
A/16

Agnieszka Krawczyńska
akrawczynska@kozminski.edu.pl

Monika Bodys
mbodys@kozminski.edu.pl

 

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ 07.11.2018więcej

Biuro Współpracy z Zagranicą, zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych wymianą na studia oraz praktykami zagranicznymi, w ramach programu Erasmus+, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 7.11, o godzinie 11.45 – 12.15, w sali D 200.

Matchmaking Day - dla studentów specjalności Big Data Analysis 15.11.2018więcej


Mamy przyjemność zaprosić studentów specjalności Big Data Analysis na wydarzenie, które odbędzie się 15 listopada o godz. 14.00 w Atrium budynku D. Chcielibyśmy również zaprosić wszystkich zainteresowanych specjalnością, aby mogli zobaczyć, jak działa łączenie studentów z naszymi partnerami.

Podczas tego wydarzenia będziecie mieli możliwość zapoznania się z firmami partnerskimi specjalności oraz dowiedzieć się, jakie projekty przygotowali dla naszych studentów.

Plan wydarzenia zakłada, że ​​każda z firm partnerskich przygotuje wstępną prezentację trwającą około 10-15 minut. Następnie przedstawią one projekty przygotowane dla studentów.

TEDx ALK : Cost of the future 17.11.2018więcej

Event TEDx pierwszy raz w Akademii Leona Koźmińskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych(nie tylko studentów ALK) na 17 listopada 2018 r. do Auli C/ALK im. Leona Koźmińskiego.

Agenda:
Rejestracja: 9:30-10:00
Konferencja: 10:00-15:00W programie wspaniali mówcy, w tym nasi ulubieni wykładowcy, którzy zaprezentują ALK szerszej publiczności. Event tym bardziej wyjątkowy, że w tym roku obchodzimy 25-lecie Koźmina. Z tej okazji pierwsza edycja jest organizowana pod motywem „Cost of the Future”. Skupimy się na nowych technologiach, sztucznej inteligencji, ideach ekonomicznych i społecznych oraz innowacyjnych biznesach, które zmieniają świat.

Więcej informacji: https://tedxalk.com
Rejestracja: http://bit.ly/tedx_register

Wydarzenie na FB: https://bit.ly/2q0onkI

Ilość miejsc mocno ograniczona!

Spotkanie dyskusyjnego klubu filmowego Prawa Karnego i pokaz filmu "Słaby punkt". 20.11.2018więcej
My Image

Katedra Prawa Karnego 

zaprasza na spotkanie 

dyskusyjnego klubu filmowego Prawa Karnego 

i pokaz filmu 

Słaby punkt w reż. Gregory'ego Hoblita.

Po projekcji odbędzie się dyskusja, w której udział wezmą: 

prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski 

oraz prof. dr hab. Piotr Girdwoyń 

z Katedry Kryminalistyki UW.

20 listopada 2018 r., godz. 15:45, Aula I

Otwarte zebranie Katedry Teorii, Filozofii i Historii Prawa "Crowdsourcing w procesie tworzenia prawa" 22.11.2018więcej
My Image

Katedra Teorii, Filozofii i Historii Prawa ALK serdecznie zaprasza na otwarte zebranie Katedry.

Referat na temat "Crowdsourcing w procesie tworzenia prawa" wygłosi mgr Katarzyna Sterna-Zielińska.

22 listopada 2018 r., godz. 17:30, sala A/119

Pierwsze spotkanie z cyklu "Karne debaty Katedr". 28.11.2018więcej
My Image

Katedra Prawa Karnego ALK
zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu
„Karne debaty Katedr”.

Inicjująca serię spotkań debata odbędzie się
z Katedrą Postępowania Karnego KUL na temat
Skarga na wyrok sądu odwoławczego jako instrument przyspieszający postępowanie karne? Szanse i zagrożenia.

Referaty wygłoszą:
po stronie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II dr hab. Małgorzata Wąsek-Wiaderek, prof. KUL oraz dr Marek Smarzewski,
po stronie Akademii Leona Koźmińskiego dr Michał Hudzik oraz Małgorzata Karasińska - Studentka Prawa w Kolegium Prawa ALK.

28 listopada 2018 r., godz, 15:45, sala A/26

Archiwum