Wydarzenia Dla Studentów
New Media Club Day 07.03.2018więcej

New Media Club Day is almost here!

Make sure you don't miss out on all the action, on Wednesday (03/07/18) at 10:00 AM, in Atrium-D. Come find the specially dedicated stands to explore the social media of Kozminski, as well as the amazing team of students behind it. Better yet, join the club and develop yourself in the world of SMM, in practice. Don't forget to join our contest too, in which you can win amazing KU prizes, just by posting a photo with any and all New Media Club elements and posting it on Instagram with #nmcday. Sounds exciting? See you there!

More information on their specially dedicated facebook event.

VIII edycja Targów Pracy i Praktyk ALK / 8th edition of KU Job & Internship Fair 08.03.2018więcej

8 edycja Targów Pracy i Praktyk ALK, 8 marca 2018 r.

8 marca 2018 r. na Akademii odbyła się 8 edycja Targów Pracy i Praktyk ALK. Partnerem Targów był Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Podczas 8 edycji Targów gościliśmy 23 pracodawców.

Poznaj wystawców tej edycji Targów:

Zobacz broszurę 8 edycji Targów Pracy i Praktyk ALK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8th edition of KU Job and Internship Fair, 8th March 2018

On March 8th 2018, took place the 8th edition of the KU Job and Internships Fair. The partner of this year's KU Job & Internship Fair is the Office of Electronic Communication.

During the 8th edition of the Fair, we hosted 23 employers.

Meet the exhibitors of this edition of the Fair:

Check out the 8th edition of KU Job and Internship Fair brochure

II Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy o Rachunkowości i Podatkach - 12-20 marca 2018 12.03.2018więcej

Organizatorem konkursu jest Koło Naukowe "Audytor" ALK we współpracy z firmą Vistra oraz Kancelarią DZP.

• Rejestracja do 10 marca 2018
  • I etap - 12-19 marca 2018
  • II etap - 20 marca 2018

Spotkanie nt. programu akceleracyjnego Kozminski Venture Lab 13.03.2018więcej

Kozminski Venture Lab ruszył właśnie z naborem startupów do programu akceleracyjnego, który odbędzie się na platformie akceleracyjnej.

Masz startup lub pomysł na startup? Zarejestruj się na platformie akceleracyjnej i zdobądź wsparcie doradczo-mentorskie od doświadczonego mentora.

Zgłoś się do programu akceleracyjnego na www.platform.kozminskiventure.com

Więcej informacji o programie akceleracyjnym

Dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w programie akceleracyjnym odbędzie się spotkanie informacyjne połączone z warsztatem Business Model Canvas "Mapowanie pomysłów na biznes - wstępna walidacja idei startupowej w kwadrans!", przygotowującym do złożenia wniosku, 13.03. o godz. 16:00 w sali D 207.

W ramach warsztatu poznasz oraz wypróbujesz w praktyce proste narzędzie, które pozwoli Ci w prosty i szybki sposób strukturyzować oraz mapować Twoje pomysły na startupy, projekty i nie tylko!

Warsztat poprowadzą Michał Przybylski oraz Dominik Krawczyk z zespołu Innowacji i B+R PwC Polska.

Dowiedz się więcej o Kozminski Venture Lab na www.kozminskiventure.com

Wykreuj markę wartą miliony dolarów - warsztaty z P&G 13.03.2018więcej

Organizator spotkania: Naukowe Koło Marketingu ALK "Kreatywni".

Zapraszamy na szkolenie edutainmentowe, 14.03.2018 r. 14.03.2018więcej

Edutainment – czym jest nowa forma szkoleń?

Wydarzenie edutainmentowe projektowane jest w taki sposób, aby uczestnicy otrzymali intensywne, atrakcyjne doświadczenie, które stanie się fundamentem do realizacji celów rozwojowych. Jest odpowiedzią na oczekiwania pokolenia Y i Z , aby otaczający świat był bardziej zgrywalizowany, dynamiczny, pozwalający na aktywne uczestnictwo.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego przedstawimy nową formę prowadzenia szkoleń w obszarze zarządzania.

Kiedy? 14.04.2018, godz. 13:00 - 17:30

Gdzie? Akademia Leona Koźmińskiego

Finanse P&G w praktyce - warsztaty z P&G 15.03.2018więcej

Organizatorem spotkania jest Naukowe Koło Marketingu ALK "Kreatywni".

Więcej informacji

1 spotkanie dyskusyjne Klubu Filmowego Prawa Karnego i pokaz filmu "Bezmiar sprawiedliwości" 20.03.2018więcej

Film w reżyserii Wiesława Saniewskiego.

Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem adwokata Mikołaja Pietrzaka, sędziego Igora Tuleya i prokuratora Mariusza Piłata.

Spotkanie, na które zaprasza Katedra Prawa Karnego ALK, odbędzie się 20 marca 2018 r. o godz. 18:00 w auli LK.

Zapraszamy na wykład inaugurujący współpracę ALK i Goldman Sachs. 23.03.2018więcej

Goldman Sachs został partnerem merytorycznym kierunku finanse i rachunkowość, prowadzonego na studiach I stopnia w języku angielskim. W ramach partnerstwa pomoże nam w następujących obszarach tematycznych:

• Data Science
  • Rynki finansowe
  • Otoczenie regulacyjne

Zapraszamy na wykład inaugurujący współpracę - 23 marca 2018 o godzinie 15:00 w Sali Senatu.