Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
31
1
4
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
dla studentów
dla absolwentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
02

Sesja informacyjna online dotycząca programu Executive MBA w j. angielskim. więcej
My Image

Trwa rekrutacja na studia Executive MBA w j. angielskim. Już w październiku nasi słuchacze rozpoczną naukę w dwóch równoległych grupach w ramach tego programu. Możemy zaproponować Państwu grupę prowadzoną wyłącznie w języku angielskim oraz nitkę polską z częścią zajęć realizowanych w języku angielskim. Dzięki temu nasi kandydaci mogą wybierać wersję językową programu, w zależności od swoich potrzeb i planów rozwojowych. Executive MBA to jedyny program z Polski, który znajduje się w rankingu „Financial Times” wśród najlepszych studiów EMBA na świecie.

Angielska wersja odbywa się w ramach dłuższych, trzydniowych modułów, co z jednej strony wpłynie na ograniczenie liczby zjazdów do 17, a z drugiejpozwoli na realizację całego programu w ramach  trzech semestrów. Pogram posiada także dodatkową opcję możliwość rozszerzania nauki o jeden semestr i uzyskanie dyplomu Master’s degree in Management, który zajmuje 42. miejsce w Global Masters in Management Ranking publikowanym przez "Financial Times".

Zapraszamy na sesję informacyjną online dotyczącą programu.

2 września, godz. 17.00

Zapisz się

Liczymy, że ta forma studiów EMBA będzie interesująca dla kandydatów, dla których ważne jest budowanie networkingu i kompetencji menedżerskich w środowisku międzynarodowym, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkiego tego, co najlepsze w naszym EMBA.

Jesteśmy ONLINE ready. Zajęcia poprowadzimy w formule distance learning, jeśli będzie taka konieczność. Mamy w tym doświadczenie.

Archiwum