dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Czwartek

Spotkanie online dla kandydatów na studia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów z udziałem studentów i absolwentów kierunku. więcej

Prowadzisz własny biznes? W przyszłości będziesz właścicielem firmy? Szukasz praktycznych studiów, które kompleksowo przygotują Cię do objęcia tej roli? Nasza Akademia stworzyła kierunek skierowany do właścicieli oraz sukcesorów firm rodzinnych.

Już 6 sierpnia, w czwartek, o godzinie 17:00 na Facebooku Akademii odbędzie się spotkanie informacyjne online dla wszystkich kandydatów na studia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów. Chcielibyśmy, żebyście poznali nasz kierunek „od kuchni”, dlatego na spotkanie zaprosiliśmy absolwentów oraz obecnych studentów ZRP, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Na spotkaniu dowiecie się o:

• płatnych stażach i firmach partnerskich
  • programach stypendialnych
  • przedmiotach realizowanych w ramach kierunku
  • formie prowadzenia zajęć
  • wykładowcach
  • wymianie międzynarodowej

Opowiemy także, czym zajmują się i gdzie pracują absolwenci tego kierunku.

Zapraszamy także do grupy na Facebooku dla kandydatów na studia ZRP: dla właścicieli i sukcesorów