dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
„Koszty i ryzyko w organizacji” – spotkanie online z dr Iwoną Cieślak w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz. 04.08.2020więcej
My Image

Zapraszamy na, kolejne spotkanie online w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

Wiodący eksperci studiów podyplomowych w Koźmiński Executive Business School przygotowali w ramach letniej szkoły cykl zajęć online, które odbywać się będą przez całe wakacje. Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 10.

Do udziału w inicjatywie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak być produktywnym, odpowiadać na trendy branżowe, zarządzać ryzykiem i kosztami, a także dostarczać usługi szyte na miarę real time.

Tym razem tematem będzie: „Koszty i ryzyko w organizacji”.

Żyjemy w czasach dużej niepewności, co tworzy nową rzeczywistość dla każdej organizacji. Jednym z najistotniejszych czynników towarzyszących każdej działalności gospodarczej jest ryzyko. Jest ono konsekwencją działania w zmiennym i niepewnym otoczeniu, w którym mogą zachodzić nieprzewidywalne zdarzenia. Chcąc efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem nie można ignorować warunków, w jakich prowadzi się działalność. Dysponowanie informacjami o niepewnym i zmieniającym się otoczeniu wpływa na efekt podejmowanych decyzji, które nierozerwalnie wiążą się z kosztami ponoszonymi przez organizację. Sprawne zarządzanie kosztami i ryzykiem to podstawa zarządzania każdej nowoczesnej organizacją. Pozwala to przedsiębiorstwom w pełni wykorzystać ich potencjał, podejmować optymalne decyzje biznesowe oraz trwale budować przewagę konkurencyjną. Poprawia także relacje między korzyściami osiągniętymi przez klientów oraz właścicieli jednostki gospodarczej a wartością zużytych zasobów.

Spotkanie poprowadzi dr Iwona Cieślak.

Spotkanie odbędzie się 4 sierpnia o godz. 10:00

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na żywo na Facebooku Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet.

Spotkanie online dla kandydatów na studia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów z udziałem studentów i absolwentów kierunku. 06.08.2020więcej

Prowadzisz własny biznes? W przyszłości będziesz właścicielem firmy? Szukasz praktycznych studiów, które kompleksowo przygotują Cię do objęcia tej roli? Nasza Akademia stworzyła kierunek skierowany do właścicieli oraz sukcesorów firm rodzinnych.

Już 6 sierpnia, w czwartek, o godzinie 17:00 na Facebooku Akademii odbędzie się spotkanie informacyjne online dla wszystkich kandydatów na studia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów. Chcielibyśmy, żebyście poznali nasz kierunek „od kuchni”, dlatego na spotkanie zaprosiliśmy absolwentów oraz obecnych studentów ZRP, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Na spotkaniu dowiecie się o:

• płatnych stażach i firmach partnerskich
  • programach stypendialnych
  • przedmiotach realizowanych w ramach kierunku
  • formie prowadzenia zajęć
  • wykładowcach
  • wymianie międzynarodowej

Opowiemy także, czym zajmują się i gdzie pracują absolwenci tego kierunku.

Zapraszamy także do grupy na Facebooku dla kandydatów na studia ZRP: dla właścicieli i sukcesorów