05 Kwietnia

25. Jubileuszowe spotkanie Forum Prawa Podatkowego

Serdecznie zapraszamy na 25. Jubileuszowe spotkanie Forum Prawa Podatkowego, które odbędzie 5 kwietnia 2023 r. o godz. 16:30 w Akademii Leona Koźmińskiego.

Od 2018 r. w ramach Centrum Badań nad VAT-em i Zakładu Prawa Finansowego Akademii Leona Koźmińskiego odbywają się spotkania Forum Prawa Podatkowego. Forum stanowi platformę wymiany poglądów na szczeblu lokalnym. Uczestnikami Forum są naukowcy, sędziowie NSA, urzędnicy skarbowi, doradcy podatkowi oraz studenci z Naukowego Koła Podatkowego. Do tej pory odbyły się 24 seminaria, a w okresie pandemii webinaria, poświęcone aktualnej problematyce podatkowej. Temat 25. Seminarium:

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal, czyli przegląd technik podwyższania opodatkowania

Seminarium poprowadzi dr Jowita Pustuł - doradca podatkowy, radca prawny, adiunkt w Zakładzie Prawa Finansowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

5 kwietnia 2023 r., godz. 16:30, sala D/200

ZAREJESTRUJ SIĘ
dr Jowita Pustuł

Doradca podatkowy i radca prawny, adiunkt w Zakładzie Prawa Finansowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, opiekun naukowy Koła Prawa Podatkowego TBSP UJ, członek Zespołu Współpracowników Ośrodka Studiów Fiskalnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego, w latach 2014-2016 członek Rady Konsultacyjnej Prawa Podatkowego powołanej przez Ministra Finansów.

Biuro Organizacji Konferencji