15-lecie-studiow-podyplomowych
25 Marca

15 LECIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH „ZARZĄDZANIE W MEDIACH„

Z okazji naszego jubileuszu zapraszamy absolwentów oraz przyjaciół naszego kierunku, na spotkanie inspiracyjne i wykład otwarty, który odbędzie się w sobotę, 25 marca 2023 r. o godz. 10.30 w Akademii Leona Koźmińskiego.

ZAPISZ SIĘ

W programie, spotkanie z Kamilem Przełęckim, który poprowadzi wykład pt „KTO I ILE ZARABIA NA EKSPLOATACJI FILMÓW? Eksploatacja filmu w liczbach, źródła finansowania i kluczowe faktory planu podziału przychodów, finansowanie produkcji w perspektywie przychodów".

W drugiej części spotkania otwartego panel dyskusyjny dotyczący nowych modeli konsumpcji mediów na rynku. O jego szczegółach, w tym zaproszonych gościach poinformujemy Państwa na początku marca b.r.

Plan wydarzenia:

10.30 - 12.00 - część I wykładu „Kto i ile zarabia na eksploatacji filmów? 12.00 - 12.30 - przerwa 12.30 - 14.00 - część II wykładu „Kto i ile zarabia na eksploatacji filmów? 14.00 - 14.30 - przerwa 14.30 - 15.30 - panel dyskusyjny „Nowe modele konsumpcji mediów” 15.30 - 16.30 - rozmowy w kuluarach, spotkanie absolwentów, studentów i wykładowców.

 

Znamy już uczestników panelu dyskusyjnego pt. „NOWE MODELE KONSUMPCJI MEDIÓW”, na który zapraszamy studentów i absolwentów kierunku „Zarządzanie w Mediach” . W dyskusji moderowanej przez Kamila Przełęckiego udział wezmą:

  • Urszula Piasecka – Prezes Zarządu - Kino Świat Sp. z o.o.
  • Mariusz Spisz – Prezes Zarządu - Multikino S.A.
  • Adam Skręt – Digital Growth Director - Canal+ Polska S.A.
  • Maciej Sowiński – Członek Zarządu - TFP Sp. z o.o.

 

Aby wziąć udział, zapisz się
Wypełnij formularz

Nasi goście

Kamil Przełęcki

Producent filmowy. Cineo Studio Sp. z o.o.

Posiada bogate doświadczenie w produkcji filmowej i telewizyjnej. Kierował produkcją takich filmów jak „Katyń" (reż. A.Wajda), „Zemsta" (reż. A.Wajda), „Wyrok na Franciszka Kłosa” (reż. A.Wajda) czy "Statyści" (reż. M.Kwieciński), „Barbórka” (M.Pieprzyca) oraz seriali tv: „Oficerowie” (reż. M.Dejczer), „Stacyjka” (reż. R.Piwowarski).

Producent filmów „Efekt motylka” (J.Szmidt), „Król życia” (reż. J.Zieliński) „Po prostu przyjaźń” (F.Zylber), „Plan B” (K.Dębska), oraz „Malignum” (K.Kądziela - film w produkcji), „Rutka” (S.Fabicki - development), „Bliskość” (D.Gnatek-Niemczyk - development), „Anielki orszak” (A.Pilarczyk – development).

Był również pomysłodawcą wprowadzenia do Internetu po raz pierwszy w Polsce wraz z premierą kinową filmu pełnometrażowego "Oda do radości" (reż. J.Komasa, A.Kazejak, M.Migas), a także producentem kreatywnym treści dedykowanych dla nowych mediów - np. serialu "Winda" do oglądania za pomocą telefonu komórkowego i oprawy interaktywnej do specjalnego odcinka serialu "Oficerowie" w itvp.pl z wariantami zakończeń wybieranymi przez odbiorcę; producent wykonawczy formatu LG15 – n1ckola.pl. Założyciel serwisu – pierwszej polskiej wypożyczalni filmów przez Internet (Vod – netino.pl), twórca i szef serwisu VOD – www.kinoplex.pl., producent pierwszej w Polsce wersji filmu w Dolby ATMOS i pierwszego cyfrowego klonowania aktora. Wydawca „Kompendium produkcji filmu fabularnego”.

Ekspert ekonomiczny PISF; wykładowca kierunków związanych z mediami: Akademia Koźmińskiego, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, Warszawska Szkoła Filmowa, Gdyńska Szkoła Filmowa oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji; Dyrektor Programowy Studium Producentów Audiowizualnych w Gdyni; współautor wzoru kosztorysu filmu fabularnego PISF.

Sowiński Maciej
Maciej Sowiński

PRODUCENT | TFP Sp. z o.o.

Posiada bogate doświadczenie w produkcji telewizyjnej i filmowej. Pracę zawodową rozpoczynał w 1992 w Prywatnej Telewizji ECHO we Wrocławiu, potem związany zawodowo z Grupą POLSAT. W przeszłości kierownik produkcji i szef produkcji w PAI-FILM, następnie dyrektor realizacji telewizyjnej i pełnomocnik zarządu ds. produkcji TV w Telewizji POLSAT, członek zarządu ATM STUDIO, obecnie doradca Zarządu Telewizji POLSAT. Od 2013 do chwili obecnej Członek Zarządu TFP - firmy zajmującej się produkcją filmów reklamowych, audycji tv,  filmów fabularnych i seriali tv.

W okresie pracy w Telewizji POLSAT m.in. współtworzył od strony produkcyjno-technicznej pierwszy polski talent show „IDOL” oraz festiwal „TOP TRENDY”, w TFP producent filmów fabularnych: „Za niebieskimi drzwiami” i „Czarny młyn”, „Wyzwanie”, „Narzeczony na niby”, „Najmro, „Miłość na pierwszą stronę, „Zadra” oraz seriali telewizyjnych: „Miasto długów” „Osaczony”, „Mec. Porada”, „Mental”, „Rodzina na Maxa”, „Matka”, „Rafi”, „SORtownia”.

Koordynator spotkania
Joanna Sawicka-Golcz