dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Webinar nt. programu PRAWO i FINANSE - dołącz i dowiedz się więcej 04.07.2018więcej

Program PRAWO i FINANSE to dwie unikatowe specjalności:

• prawo gospodarcze
  • doradztwo finansowe

Spotkanie online nt. programu rozpocznie się 4 lipca 2018 r. o godz. 17:30.

By dołączyć do webinaru, wyślij mail na adres: pif@kozminski.edu.pl. Otrzymasz mail zwrotny z linkiem, za pomocą którego dołączysz do webinaru.

W spotkaniu będą uczestniczyć opiekunowie merytoryczni programu: dr Mateusz Woiński (prawo) i doc. dr Sławomir Wymysłowski (finanse i rachunkowość) oraz Ewelina Raźnik z Biura Rekrutacji ALK.

Webinar rozpoczniemy prezentacją o programie, a następnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane zarówno z merytoryczną zawartością studiów, perspektywami zatrudnienia, jak i warunkami przyjęcia.

Więcej o programie

Webinar on the Big Data Analysis specialization 05.07.2018więcej

Are you interested in extracting and analyzing financial data? Do you want to be familiar with the concept of big data? Kozminski University has just launched an extraordinary program in big data analysis for you.

The Director of the program has a great pleasure to invite you to participate in a webinar aimed at introducing the program and answering the questions regarding the content of the program.

• TIME: 5th of July at 4:00 PM (CET)

To join the web-conference please send a request to webinarbda@kozminski.edu.pl and you will receive a link to access the meeting.

Please share it with everyone who is interested in starting his/her career in big data.

Otwara debata nt. "25 lat VAT. Nowoczesny system podatkowy a rozwój gospodarczy i społeczny" 12.07.2018więcej

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez "Gazetę Prawną" otwartą debatę na temat "25 lat VAT. Nowoczesny system podatkowy a rozwój gospodarczy i społeczny" w czwartek 12 lipca w godz. 9.00-13.00, Sala Senatu D/202, bud.D w siedzibie uczelni.

Zagadnienia:

• 25 lat VAT. Czy jest co świętować? Czy było albo jest inne, lepsze rozwiązanie?
  • Kolejne 25 lat VAT. Jak może i jak powinien wyglądać optymalny system podatku od towarów i usług?
  • VAT - bolesne narzędzie fiskalne czy instrument troski o dobro wspólne?
  • Efektywny system VAT jako instrument polityki fiskalnej (główne źródło wpływów do budżetu).
  • Efektywny system VAT jako instrument polityki gospodarczej (np. szczelny pobór podatku warunkiem zachowania uczciwej konkurencji).
  • Efektywny system VAT jako instrument polityki społecznej. Które z tych założeń i w jakim stopniu jest oraz powinno być realizowane?
  • VAT – czego nauczyliśmy się od innych, czego inni mogą nauczyć się od nas. A także – czego przez 25 lat nauczyliśmy się sami od siebie.

Wśród zaproszonych Gości :

• Teresa Czerwińska minister finansów, Ministerstwo Finansów
  • Paweł Wojciechowski – były minister finansów
  • Mirosław Gronicki – były minister finansów w rządzie Marka Belki

Szczegółowy program oraz rejestracja:

Webinar nt. programu PRAWO i FINANSE - dołącz na FB i dowiedz się więcej 16.07.2018, godz. 18:00. 16.07.2018więcej

Program PRAWO i FINANSE to dwie unikatowe specjalności:

• prawo gospodarcze
  • doradztwo finansowe

Spotkanie online nt. programu rozpocznie się na naszym profilu na Facebooku 16 lipca 2018 r. o godz. 18:00.

By dołączyć do webinaru, wejdź w wyznaczonym terminie na profil naszej Akademii na Facebooku i oglądaj spotkanie online.

Więcej o programie

Oglądaj i zadawaj pytania 16 lipca od 18:00 na Facebooku: www.facebook.com/kozminski

Dzień otwarty dla kandydatów na bezpłatne studia doktoranckie - Między prawem a gospodarką 18.07.2018więcej

Stacjonarne studia doktoranckie „Między prawem a gospodarką" są odpowiedzią na rosnącą współzależność prawa i ekonomii. Prawo coraz częściej odsyła do kategorii przynależnych do innych dyscyplin badawczych,
w tym ekonomii. Praktykowanie zawodu prawnika gospodarczego oraz prawnicze badania naukowe w coraz większym stopniu wymagają wiedzy interdyscyplinarnej, np. takie działy prawa gospodarczego, jak prawo konkurencji lub regulacja sektorów infrastrukturalnych, prawo finansowe wymagają od prawnika wiedzy specjalistycznej z zakresu ekonomii.

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 18.07.2018 r. o godz. 18:00 w naszej Akademii (sala D-201).

Więcej informacji.

Webinar on the Master in Finance and Accounting program 23.07.2018więcej

Coordinators of the Master in Finance & Accounting program are organizing a series of webinars aimed at answering the questions of the prospective students regarding the contents of the program.

The upcoming webinar will take place on the:

•      23rd of July at 12:00 PM (CET)

To join the web-conference please send a request to masteraf@kozminski.edu.pl and you will receive a link to access the meeting.

Share it with everyone interested in starting Finance and Accounting degree at Kozminski University. Feel free to join and ask questions!

The following people will take part in the webinar:

• dr Mieczysław Grudziński Ph.D., the coordinator of the program

For more details regarding admission process and requirements, please contact our Admission Office directly on email.

You can also find more information about this program under this link

Webinar on the Bachelor in Finance and Accounting Program 23.07.2018więcej

Coordinators of the Bachelor in Finance & Accounting program are organizing a series of webinars aimed at answering the questions of the prospective students regarding the contents of the program.

The upcoming webinar will take place on the:

•      23rd of July at 11:00 AM (CET)

To join the web-conference please send a request to bachelorFandA@kozminski.edu.pl and you will receive a link to access the meeting.

The following people will take part in the webinar:

• dr Mieczysław Grudziński, Ph.D., the coordinator of the program

You can also find more information about this program under this link