Targi Pracy i Praktyk 30-31.03.2022

Targi Pracy i Praktyk 30-31.03.2022

Droga Studentko/Drogi Studencie,

serdecznie zapraszamy na kolejne Targi Pracy i Praktyk, które odbędą się w dniach 30-31.03.2022.

30.03.2022 - formuła online 31.03.2022 - formuła stacjonarna

Harmonogram targów:

30.03.2022 (środa) - zdalne spotkania z pracodawcami na MS Teams

 • 09.00 - 10.00 Razor Group - Europe’s fastest profitable Unicorn is looking for talents!  - spotkanie w języku angielskim
 • 10.00 - 11.00 Accenture - Embrace the power of change with Accenture! Check career paths in Accenture!  - spotkanie w języku angielskim
 • 11.00 - 12.00 CISCO - Programs for students offered by Cisco Poland - spotkanie w języku angielskim
 • 12.00 - 13.00 ABW - spotkanie w języku polskim
 • 13.00 - 14.00 BPION - Zamknięcie roku w księgach rachunkowych – o co w tym chodzi? - spotkanie w języku polskim
 • 14.00 - 15.00 J.P. Morgan Chase & Co. - How we do business – Meet JPMorgan Warsaw team - spotkanie w języku angielskim
 • 15.00 - 16.00 Point 72 - Useful Excel Tips & Tricks - spotkanie w języku angielskim
 • 16.00 - 17.00 ASB Poland Sp. z o.o. - spotkanie w języku polskim
 • 17.00 - 18.00 Korn ferry - Introduction to Korn Ferry and how we could contribute to your development - spotkanie w języku angielskim

------

31.03.2022 (czwartek) - stacjonarne spotkania z pracodawcami w Atrium D w godz. 09.30 - 17.00

Tego dnia na stoisku odwiedzisz:

 •     CISCO
 •     ING Tech
 •     J.P. Morgan Chase & Co.
 •     JTI
 •     Knight Frank
 •     Management Solutions
 •     Point 72

Podczas wydarzenia w formie stacjonarnej (31.03.2022) nasi doradcy zawodowi będą dla Ciebie dostępni na Atrium D przy stanowisku Biura Karier i Współpracy z Absolwentami. 

Zespół oferuje wstępne sprawdzenie CV tzw. CV check. W przypadku bardziej złożonych potrzeb w kontekście kariery zawodowej zaprosimy Cię na konsultację indywidualną.

W godzinach 10.00 -13.00 dyżur stacjonarny oraz na Ms Teams dyżur będzie pełnił Łukasz Olszta lolszta@kozminski.edu.pl. Natomiast w godzinach 13.00 - 16.00 spotkasz Katarzynę Sowę ksowa@kozminski.edu.pl

Zapoznanie z profilami wystawców Przed uczestnictwem w targach warto zastanowić się jaki jest Twój cel. Wtedy łatwiej z bogatej oferty wybrać to, co Cię interesuje. Należy również zapoznać się z profilami firm, które wezmą w nich udział. Warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak:

 • jak wygląda struktura takiej firmy, czy są tam działy, które mnie interesują
 • jakie kompetencje wymagane są na danym stanowisku
 • jakie języki trzeba znać, jakie umiejętności IT są wymagane, czy firma preferuje doświadczenie i wykształcenie w konkretnym zakresie
 • w jaki sposób można aplikować, jaka jest oferta firmy

Na podstawie takiego rozpoznania można przygotować sobie listę firm, które nas interesują.

Pytania do firmy Wykorzystaj targi do zadawania pytań. To dobra okazja aby porozmawiać z potencjalnym pracodawcą i rozwiać wątpliwości dotyczące oferty pracy lub samej firmy. Trzeba być przygotowanym pod względem informacji, które chcemy uzyskać od pracodawcy. W dobrym tonie nie jest pytanie o zarobki w firmie lub domaganie się przedstawienia konkretnej propozycji pracy. O co więc można zapytać?

 • Jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy?
 • Jaka panuje w firmie kultura organizacyjna?
 • Jakie są perspektywy rozwoju w interesującym nas dziale?
 • Jak przebiega dany program, na który chcemy aplikować?

Przedstawienie swoich umiejętności Konieczne jest wcześniejsze przygotowanie ok. jednominutowej autoprezentacji, w której wskażemy swoje kluczowe kompetencje i doświadczenia. Odbywałeś już praktykę w podobnym dziale – czego się tam nauczyłeś? Działałeś w organizacji studenckiej – co Ci to dało? Jaką wiedzę wyniosłeś ze studiów? Co potrafisz? Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego zainteresuj się stażami i praktykami.

Walka z obiekcjami Zastanów się jakie są Twoje słabe punkty w odniesieniu do interesującej Cię firmy lub stanowiska. Co może zaniepokoić pracodawcę? Spójrz na siebie jego oczami. Postaraj się na to przygotować i wskazać w jaki sposób pracujesz nad swoimi słabszymi obszarami albo jak możesz przekuć je w atut.

Zamknięcie Zapytaj jaki powinieneś wykonać następny krok lub w jaki sposób możesz aplikować, czy umówić się na spotkanie. Poproś o kontakt w celu wysłania swojego CV. Pamiętaj, że ma to być kropka nad „i” po rozmowie, a nie sam jej cel. Podziękuj za poświęcony czas.  

Follow-up To chyba najważniejszy etap. Jeżeli umówiłeś się, że wykonasz jakieś działanie – nie zapomnij go wykonać. Przypomnij się po ok. 1-2 tygodniach z pytaniem czy Twoja aplikacja dotarła. Jeżeli nie rozmawiałeś z osobą decyzyjną w jakimś obszarze możesz poprosić o skontaktowanie z właściwą osobą. Ale pamiętaj – nie bądź nachalny!  

Pamiętaj, że uśmiech i pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Najważniejsze co powinieneś zapamiętać z tego tekstu, to żeby zawsze podchodzić do pracodawcy przygotowanym i z autentycznym zaangażowaniem. Jak ognia unikaj arogancji i postawy roszczeniowej oraz nadmiernego naciskania firmy. Jeżeli wdrożysz nasze wskazówki, targi na pewno okażą się dla Ciebie owocnym czasem!

 

Wizytówki i oferty tegorocznych Pracodawców:

Accenture

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674 000 pracowników wywiązujących się z obietnicy w zakresie technologii i ludzkiej pomysłowości. Accenture wykorzystuje potencjał zmian do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności w ponad 120 krajach. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników.

 • Oferujemy płatne praktyki i staże dla studentów, w różnych wymiarach godzinowych (zazwyczaj minimum 24 lub 30 godzin tygodniowo), z możliwością zatrudnienia w Accenture po ich ukończeniu. Praktyki są ogłaszane przez cały rok, w miarę pojawiania się potrzeb biznesowych.
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Administracja, Prawo
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? TAK
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy w firmie? angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, holenderski, duński, szwedzki, norweski, fiński, ukraiński, turecki, arabski, czeski, słowacki, rumuński, hebrajski, portugalski, bośniacki, chorwacki, serbski, litewski, macedoński
 • Oferty:

Junior Date Reviewer with English and German Collections Junior Analyst with English Internship in Management Consulting Internship in Digital Marketing (Polish & English required)

accenture purple

ASB Poland

ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji. Zatrudniamy utalentowanych, inteligentnych, pełnych pasji ludzi. Wierzymy, że dzięki połączeniu różnorodności doświadczeń, profesjonalnej wiedzy, kreatywnego podejścia i owocnej współpracy zawsze możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz pracować z zaangażowanymi profesjonalistami, ASB to miejsce dla Ciebie.

Oferujemy:

 • Oferty pracy
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Nie
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy w firmie? angielski
 • Oferty:

Asystent/-ka Działu Usług Korporacyjnych Młodszy Konsultant Podatkowy (zespół transakcji nieruchomościowych) Asystent/-ka Zespołu Księgowości

BPiON Services

BPiON Services jest regionalnym dostawcą usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla korporacji. BPiON powstał w 2017 roku w Budapeszcie, ale od pierwszego dnia był tworzony z myślą o działalności w regionie CEE. W lipcu 2019 roku otworzyliśmy biuro w Polsce, a od 2021 roku jesteśmy obecni także w Rumunii. W BPiON zatrudniamy ponad 100 ekspertów w 3 biurach. Obsługujemy ponad 200 Klientów. Jesteśmy częścią IR Global – interdyscyplinarnej sieci profesjonalnych usług, która zapewnia doradztwo prawne, księgowe i finansowe firmom i osobom fizycznym (www.irglobal.com).

Oferujemy:

 • płatne staże 6 miesięczne
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Administracja
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy? angielski
 • Oferty:

Stażysta w Dziale Kadrowo-Płacowym Stażysta w Dziale Księgowości

 

Cisco

Jesteśmy Cisco, w którym każda osoba jest wyjątkowa, ale wykorzystujemy nasze talenty do pracy zespołowej i wprowadzamy zmiany, które napędzają inkluzywną przyszłość dla wszystkich.

Korzystamy z technologii cyfrowej i pomagamy naszym klientom wdrażać zmiany w ich cyfrowych firmach. Niektórzy mogą myśleć, że jesteśmy „starzy” (36 lat) i zajmujemy się tylko sprzętem, ale jesteśmy również firmą programistyczną. I firma softwerowa. Wynaleźliśmy nawet intuicyjną sieć, która dostosowuje się, przewiduje, uczy się i chroni. Żadna inna firma nie może robić tego, co my – nie możesz nas zamknąć w pudełku!

Ale „Cyfrowa transformacja” to puste hasło bez kultury, która pozwala na innowacyjność, kreatywność, a nawet porażkę (jeśli się z tego uczysz).

Na co dzień skupiamy się na dawaniu i braniu. Dajemy z siebie wszystko, dajemy odpocząć naszemu ego i dajemy siebie (ponieważ oddawanie jest wbudowane w nasze DNA). Bierzemy odpowiedzialność, odważne kroki i bierzemy do serca różnicę. Ponieważ bez różnorodności myśli i oddania równości dla wszystkich, nie ma postępu.

Więc masz kolorowe włosy? Nie przejmuj się. Tatuaże? Pochwal się swoim wzorem. Lubisz groszki? To super. Jesteś maniakiem popkultury? Wielu z nas też. Pasja do technologii i zmieniania świata? Bądź z nami!

Jesteśmy Cisco. #WeAreCisco

Oferujemy:

 • płatne praktyki trzymiesięczne (lipiec-wrzesień) - idealnie studenci przedostatniego roku studiów
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak (znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa)
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy? angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski
 • Oferty

Finance Rotational Program – LIFT (Full Time) – Krakow, Poland

cisco

ING Tech Poland

W ING Tech Poland programujemy się na rozwój i mamy głowy pełne danych! Jesteśmy częścią globalnej grupy ING, dla której świadczymy kompleksowe usługi IT oraz usługi operacyjne. Nasze siedziby znajdują się w Katowicach i w Warszawie. W ramach naszych obszarów IT, zajmujemy się bezpieczeństwem IT, usługami zdalnymi i aplikacyjnymi oraz hostingiem. Natomiast, nasze usługi operacyjne świadczone są przez jednostki, takie jak: RiskHub, CardsHub, Know Your Customer, Centralised People Services Hub czy ComplianceHub.

Oferujemy:

 • płatne praktyki dla studentów powyżej 2 roku studiów w okresie wakacyjnym
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Ekonomia
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy? angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, holenderski
 • adres do aplikowania: Career.TechPL@ing.com
 • Oferty:

Summer Internship Experience Stażysta - Analityk ilościowy ryzyka / Inżynier danych Ambasador ING Tech Poland KYC CDD Junior Specialist CRM Intern

Japan Tobacco International (JTI)

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 44 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Winston, Camel, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy prawie 3 500 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową.

JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Od 13 lat należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

Oferujemy:

 • Płatne staże (od 6 do 12 miesięcy) dla studentów i absolwentów
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Administracja
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Nie
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy w firmie? angielski
 • Oferty:

Staż w Dziale Planowania Finansowego i Analiz Staż w Dziale Sales and Demand Planning Staż w Dziale Inżynieryjnym Staż w Dziale Brand Marketingu Staż w Dziale Jakości (OTP)

 

JTI

JP Morgan

JP Morgan jest światowym liderem w dziedzinie usług finansowych, zapewniając strategiczne doradztwo i produkty dla największych korporacji na świecie, rządów, zamożnych osób i inwestorów instytucjonalnych.   Nasza pierwszorzędna działalność w pierwszorzędnym podejściu do obsługi klientów napędza wszystko, co robimy.   Staramy się budować zaufane, długoterminowe partnerstwa, aby pomóc naszym klientom w osiągnięciu ich celów biznesowych. 

Oferujemy:

 • płatne praktyki
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Administracja, Prawo
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy w firmie? angielski, niemiecki, hiszpański
 • Oferty:

2022 Human Resources Analyst Development Program - Full-time (Warsaw)

Korn Ferry International

Korn Ferry International jest globalną firmą doradztwa personalnego, która posiada lokalne doświadczenie i kompetencje w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Korn Ferry ma swoją siedzibę w Los Angeles w Kalifornii. Fima została założona w 1969 roku, posiada 111 biur w 53 krajach i zatrudnia 8 198 osób na całym świecie. Korn Ferry działa w czterech segmentach biznesowych: Consulting, Digital, Executive Search oraz RPO i Professional Search.

KFI wprowadza wysokie standardy jakości, rozwija innowacyjne metody rekrutacji i selekcji oraz zgłębia zagadnienia z zakresu zarządzania, aby pomóc najlepszym międzynarodowym organizacjom w znalezieniu kadry kierowniczej. Celem firmy jest bliska współpraca z klientem i budowanie partnerstwa w sposób, który umożliwia prezentowanie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb w zakresie zarządzania.  

Oferujemy:

 • oferty pracy
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Administracja
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy? angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, rumuński, norweski
 • Oferty:

Recruiter with French/English/German Recruiter Recruiter with English and Polish - FMCG area Recruitment Coordinator with German IT Recruiter with English

Knight Frank

Jesteśmy zespołem ekspertów, który specjalizuje się w doradztwie nieruchomościowym. Podejmujemy wyzwania, które są często poza zasięgiem innych.

W Polsce jesteśmy jednym z najdłużej działających międzynarodowych zespołów nieruchomościowych. Naszą specjalnością jest rynek komercyjny —  przeprowadzamy badania rynku; wyceniamy nieruchomości; zajmujemy się sprzedażą/kupnem biurowców, obiektów handlowych i magazynowych, a także zarządzaniem i komercjalizacją czyli wynajmem wolnych powierzchni.

W Polsce główna siedziba Knight Frank znajduje się w Warszawie, oraz biura regionalne w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu.

Oferujemy:

 • płatne praktyki w takich działach jak: Agencja Komercyjna, Wycena, Zarządzania, Rynki Kapitałowe i Badań Rynku
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Nie
 • Aplikuj na: aplikacja@pl.knightfrank.com / https://www.knightfrank.com.pl/

Management Solutions

MS to międzynarodowa firma działająca w obszarze doradztwa biznesowego zatrudniająca 3000 profesjonalistów w 40 krajach i pracująca dla 1000 klientów na całym świecie. MS prowadzi globalną działalność w wielu branżach, takich jak finanse, energia, telekomunikacja, dystrybucja, w obszarze strategii, marketingu, zarządzania ryzykiem, finansów, organizacji i procesów oraz nowych technologii.

Nasza kultura korporacyjna opiera się na zaangażowaniu, gotowości, uczciwości i merytokracji. Bazując na talencie naszego zespołu oraz ciągłych szkoleniach, wspomagających rozwinięcie i wykorzystanie pełnego potencjału naszych pracowników, stale dążymy do doskonałości.

Oferujemy:

 • płatne staże trwające 3 miesiące, które mogą być później przekształcone w umowy na cały etat lub część etatu
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy? angielski (wymagany), hiszpański
 • Oferty:

BUSINESS CONSULTANT WARSAW QUANTITATIVE CONSULTANT WARSAW NEW TECHNOLOGIES AND DIGITAL TRANSFORMATION CONSULTANT WARSAW Office Manager Warsaw

 

Point72 Asset Management

Point72 Asset Management to globalna firma, która inwestuje na całym świecie w różnorodne strategie i klasy aktywów. Firma zatrudnia ponad 1,800 pracowników, w 14 biurach zlokalizowanych na całym świecie. Główna siedziba Point72 znajduje się w Connecticut w USA, a biura zlokalizowane są w Nowym Jorku, Palo Alto, San Francisco, Londynie, Paryżu, Hongkongu, Tokio, Singapurze, Sydney i Warszawie. Nasza misją jest bycie wiodącą na rynku firmą zarządzającą aktywami. Chcemy tego dokonać poprzez osiąganie wysokiej jakości zwrotów z inwestycji skorygowanych o ryzyko, zachowując przy tym najwyższe standardy etyczne i oferując najzdolniejszym w branży nieograniczone możliwości rozwoju.

Oferujemy:

 • płatne staże trwające od 3 do 6 miesięcy
 • Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Administracja, Prawo
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy? angielski
 • Aplikuj na: https://careers.point72.com/

Razor Group

Razor Group jest jedną z największych firm na świecie działających w modelu Amazon FBA. Poprzez zakup, a następnie skalowanie przejętych marek budujemy globalne przedsiębiorstwo handlowe, które do dnia dzisiejszego pozyskało 550 milionów USD od wiodących inwestorów takich jak Black Rock, Victory Park Capital, Redalpine, GFC, Presight Capital czy Jebsen Capital. Jesteśmy najszybciej rosnącą, dochodową firmą, która osiągnęła status jednorożca (wycena powyżej 1 MLD USD) w Europie w ciągu 15 miesięcy. Obecnie zatrudniamy 350+ osób w biurach zlokalizowanych w Berlinie, Austin, Nowym Jorku, Londynie, Delhi, Bangalore, Gurgaon i Shenzhen.

Oferujemy:

 • praktyki i praca dla studentów i absolwentów
 • Zapraszamy do kontaktu studentów i absolwentów kierunków: Zarządzanie, Administracja
 • Czy firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z osobami bez znajomości języka polskiego? Tak
 • Jakie języki obce są przydatne w pracy w firmie? angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski
 • Oferty:

Brand Manager / Amazon FBA (f/m/x) Venture Development Intern (f/m/x)

Kontakt

Paulina Seroka
Starszy specjalista ds. relacji ze studentami i absolwentami
Paulina Seroka
Agnieszka Krawczyńska
Kierownik Biura Karier i Współpracy z Absolwentami
Agnieszka Krawczyńska