Targi Pracy i Praktyk

Targi Pracy i Praktyk

Za nami wiosenne Targi Pracy i Praktyk, które odbyły się na naszym kampusie w dniach 14-15 marca 2023 roku.

Przez dwa dni gościliśmy przedstawicieli 29 firm i instytucji. Nie zabrakło inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń, jak i aplikacji na stanowiska ogłaszane przez pracodawców.

14 marca byli z nami: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy, British American Tobacco, CHEP, Deloitte, Ferrero Polska Management Services, J.P. Morgan, Japan Tobacco International, LM PAY, Marsh, Mondelez International, Point72 Poland, Puls Biznesu, RSM Poland oraz Sii.

15 marca z kolei dołączyli do nas: BDO, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, ING Hubs Poland, L'Oréal , Management Solutions, Mars, MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, Peek & Cloppenburg, Philip Morris, Restaurant Brands International, SC Johnson, T-Mobile, Unibail-Rodamco-Westfield, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz część firm znanych z pierwszego dnia (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy, CHEP, Ferrero Polska Management Services, Puls Biznesu).

 

Kolejną edycję Targów Pracy i Praktyk zaplanowaliśmy na 24 - 25 października 2023.

Firmy i organizacje zainteresowane otrzymaniem oferty targowej zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem pkowalska@kozminski.edu.pl.

Zapoznanie z profilami wystawców Przed uczestnictwem w targach warto zastanowić się jaki jest Twój cel. Wtedy łatwiej z bogatej oferty wybrać to, co Cię interesuje. Należy również zapoznać się z profilami firm, które wezmą w nich udział. Warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak:

 • jak wygląda struktura takiej firmy, czy są tam działy, które mnie interesują
 • jakie kompetencje wymagane są na danym stanowisku
 • jakie języki trzeba znać, jakie umiejętności IT są wymagane, czy firma preferuje doświadczenie i wykształcenie w konkretnym zakresie
 • w jaki sposób można aplikować, jaka jest oferta firmy

Na podstawie takiego rozpoznania można przygotować sobie listę firm, które nas interesują.

Pytania do firmy Wykorzystaj targi do zadawania pytań. To dobra okazja aby porozmawiać z potencjalnym pracodawcą i rozwiać wątpliwości dotyczące oferty pracy lub samej firmy. Trzeba być przygotowanym pod względem informacji, które chcemy uzyskać od pracodawcy. W dobrym tonie nie jest pytanie o zarobki w firmie lub domaganie się przedstawienia konkretnej propozycji pracy. O co więc można zapytać?

 • Jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy?
 • Jaka panuje w firmie kultura organizacyjna?
 • Jakie są perspektywy rozwoju w interesującym nas dziale?
 • Jak przebiega dany program, na który chcemy aplikować?

Przedstawienie swoich umiejętności Konieczne jest wcześniejsze przygotowanie ok. jednominutowej autoprezentacji, w której wskażemy swoje kluczowe kompetencje i doświadczenia. Odbywałeś już praktykę w podobnym dziale – czego się tam nauczyłeś? Działałeś w organizacji studenckiej – co Ci to dało? Jaką wiedzę wyniosłeś ze studiów? Co potrafisz? Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego zainteresuj się stażami i praktykami.

Walka z obiekcjami Zastanów się jakie są Twoje słabe punkty w odniesieniu do interesującej Cię firmy lub stanowiska. Co może zaniepokoić pracodawcę? Spójrz na siebie jego oczami. Postaraj się na to przygotować i wskazać w jaki sposób pracujesz nad swoimi słabszymi obszarami albo jak możesz przekuć je w atut.

Zamknięcie Zapytaj jaki powinieneś wykonać następny krok lub w jaki sposób możesz aplikować, czy umówić się na spotkanie. Poproś o kontakt w celu wysłania swojego CV. Pamiętaj, że ma to być kropka nad „i” po rozmowie, a nie sam jej cel. Podziękuj za poświęcony czas.  

Follow-up To chyba najważniejszy etap. Jeżeli umówiłeś się, że wykonasz jakieś działanie – nie zapomnij go wykonać. Przypomnij się po ok. 1-2 tygodniach z pytaniem czy Twoja aplikacja dotarła. Jeżeli nie rozmawiałeś z osobą decyzyjną w jakimś obszarze możesz poprosić o skontaktowanie z właściwą osobą. Ale pamiętaj – nie bądź nachalny!  

Pamiętaj, że uśmiech i pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Najważniejsze co powinieneś zapamiętać z tego tekstu, to żeby zawsze podchodzić do pracodawcy przygotowanym i z autentycznym zaangażowaniem. Jak ognia unikaj arogancji i postawy roszczeniowej oraz nadmiernego naciskania firmy. Jeżeli wdrożysz nasze wskazówki, targi na pewno okażą się dla Ciebie owocnym czasem!

 

Wizytówki i oferty tegorocznych Pracodawców:

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) jest służbą specjalną powołaną do ochrony bezpieczeństwa państwa i porządku konstytucyjnego Rzeczypospolitej Polskiej, realizującą zadania w zakresie m.in.: kontrwywiadu, zwalczania terroryzmu, zwalczania przestępstw ekonomicznych, ochrony informacji niejawnych, cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, przeciwdziałania proliferacji BMR, zwalczania przestępczości zorganizowanej.

Każdego roku (w okolicach marca) podejmowana jest decyzja dotycząca realizacji praktyk w ABW. Dotychczas były to praktyki 4-tygodniowe we wrześniu, w trybie hybrydowym, bezpłatne.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja.

Wymagana biegła znajomość języka polskiego.

Konkretne oferty pracy są lub będą dostępne na portalu kariery w my.kozminski.edu.pl/

Andersen w Polsce to odpowiedź na zmieniający się rynek, trendy w biznesie oraz zapotrzebowanie klientów na globalną obsługę w zakresie usług doradczych i outsourcingowych. 

Partnerzy Andersen w Polsce swoje doświadczenie zdobywali w globalnej firmie doradczej Arthur Andersen, działającej na terenie kraju do 2002 r. oraz w międzynarodowych kancelariach prawnych i firmach konsultingowych tzw. Wielkiej Czwórki.

W 2018 r. marka Andersen powróciła do Polski, początkowo do Warszawy, a rok później do sieci Andersen dołączyła znana i renomowana kancelaria prawno-podatkowa z Katowic – KSP Legal & Tax Advice.

Dzisiaj Andersen w Polsce tworzy zespół ponad 130 doświadczonych ekspertów: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych, oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych, compliance, RODO i outsourcing księgowy. 

Biura Andersen zlokalizowane są w Warszawie, w Katowicach Radomiu i w Toruniu.

Andersen w Polsce współpracuje z Andersen Global – wiodącą organizacją doradczą na świecie, co pozwala biurom w Polsce działać globalnie. Obecnie organizacja skupia ponad 13 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 350 lokalizacjach na świecie.

Z dniem 1 stycznia 2023 r. nastąpiło połączenie kancelarii Andersen z kancelarią FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz – kancelarią od wielu lat rekomendowaną przez Legal 500 oraz Chambers.

Oferujemy płatne 1- 3 miesięcznie praktyki z możliwością dalszej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo.

Wymagana biegła znajomość języka polskiego.

Kontakt: rekrutacja.warszawa@pl.Andersen.com  

Więcej o procesie rekrutacji znajdziesz tutaj.

Ogłoszenia:

Praktykant/ka w dziale doradztwa podatkowego - Katowice

Praktykant/ka w dziale doradztwa prawnego - Katowice

Konsultant/ka w dziale VAT compliance - Warszawa, Radom, Toruń

Księgowa/y - Warszawa, Radom

Konsultant/ka w dziale cen transferowych- Warszawa

BDO

BDO to globalna sieć firm audytorsko-doradczych. W Polsce zatrudniamy blisko 400 specjalistów, a na świecie jest nas już ponad 111 000. Nasze centralne biuro znajduje się w Warszawie, oprócz tego mamy jeszcze cztery oddziały w Polsce - w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i we Wrocławiu. 

Jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy kreują sukces BDO. Nasz Zespół to zarówno osoby, które rozpoczynają budowanie kariery zawodowej, jak i te które mają już wysokie kwalifikacje. Nasz atmosfera jest daleka od korporacyjnego klimatu. Pracujemy w stałych i kameralnych zespołach. Dzięki czemu nawiązujesz przyjacielskie relacje i uczysz się bezpośrednio od ekspertów. 

Jeśli chcesz zdobywać wiedzę w obszarach: audytu, usług kadrowo-księgowych, doradztwa finansowego lub podatkowego - bez wątpienia jesteśmy właściwym miejscem. 

Oferujemy praktyki dla studentów kierunków takich jak finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, prawo i finanse czy financial management. Praktyki są płatne. Ich czas trwania jest do ustalenia.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Analiza dużych zbiorów danych.

Potrzebna jest znajomość języka polskiego.

Oferty:

Asystent/ka w Dziale Audytu

Konsultant/ka w dziedzinie finansów przedsiębiorstw

Młodszy audytor/ka IT

Młodsza/y Księgowa/y

British American Tobacco

JESTEŚMY BAT:  - Globalny Top Employer zatrudniający 52 000 pracowników BAT w ponad 175 krajach - Marki sprzedawane na ponad 200 rynkach, produkowane w 44 fabrykach w 42 krajach - Nowo utworzone Tech Huby budujące światowej klasy możliwości dla innowacji w 4 strategicznych lokalizacjach - Lider różnorodności w Financial Times i zwycięzca Best Practice na Międzynarodowy Dzień Kobiet - Wyróżniony przez Financial Times jako "Lider Klimatyczny 2022" za skuteczne obniżenie intensywności emisji w dłuższym okresie. - Wyróżniony najwyższą klasą Gold w S&P Global Sustainability Yearbook 2022   - Posiadamy uznanie CDP i DJSI, powszechnie uznawanych za złoty standard zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw  - Laureat Seal Award - jedna z 50 najbardziej zrównoważonych firm

Warszawa: - Tu znajduje się nasze biuro BAT Polska Trading, ale nasze działania prowadzimy na terenie całej Polski. Dzięki nowoczesnym systemom detaliści mogą zaopatrywać się w produkty naszych marek, otrzymując przy tym wsparcie naszych wykwalifikowanych Przedstawicieli BAT. Nasze działania koncentrujemy w obszarach marketingu i drogi dotarcia do konsumenta.  - BAT DBS (Digital Business Solutions) - prawdziwie międzynarodowe środowisko 22 narodowości, 25 używanych języków, w którego skład wchodzi min. zespół ekspertów IDT oraz inne funkcje, jak SNO Operations, Procurement, RGM. 

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta:

Global Graduate Programme in Finance

Global Graduate Programme in HR

Global Graduate Programme in Marketing and Sales

Staż w dziale E-commerce

Staż w Dziale Digital Marketingu

CHEP

Jesteśmy wiodąca międzynarodowa firmą, która już ponad 60 lat prężnie działa w obszarach łańcucha dostaw i logistyki  na całym świecie. Około 360 milionów naszych palet, skrzyń i pojemników wielokrotnego użytku stanowią niewidzialny szkielet globalnego łańcucha dostaw. Nasz zrównoważony  model dzielenia się i ponownego wykorzystania  nośników pomógł naszym klientom zaoszczędzić w zeszłym roku 1,5 miliona ton odpadów, 3,1 miliona drzew, 2.5 milionów ton CO2 i 4 470 mega litrów wody. Zrównoważony rozwój, inkluzywność oraz rozwiązania przyjazne naszej planecie są naszą pasją. Cieszymy się zatem, że w 2022 roku zostaliśmy uznani za Najbardziej Zrównoważoną firmę na świecie w swojej kategorii przez Dow Jones Sustainability Index (DJSI) oraz po raz 6 zostaliśmy Top Employer w Polsce. Jeżeli  dołączysz do CHEP, będziesz współpracować z wiodącymi firmami na świecie i w Polsce, aby ich łańcuchy dostaw były bardziej inteligentne i zrównoważone, przez co ludzie na całym świecie będą otrzymali niezbędne produkty i towary w sposób, który chroni ograniczone zasoby naszej planety. W CHEP stawiamy na rozwój, współpracę, dobrą energię, szacunek i elastyczność. Inspirujemy się nawzajem nowymi pomysłami i perspektywami - również Twoimi 🙂  

Oferujemy płatne staże dla osób zainteresowanych rozwojem w Customer Service, HR, Retails, analizie danych itp.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków:  Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta:

Graduate Development Programme

Business Development Analyst  

Deloitte

W Deloitte od 177 lat kształtujemy biznes, tworząc szerokie perspektywy i możliwości. Mamy wpływ na rozwój nie tylko społeczeństw, ale także jednostek, co napędza nas do działania przynosząc realne efekty. Codziennie blisko 345 000 specjalistów w ponad 150 krajach, w tym niespełna 5000 osób w biurach w 9 polskich miastach pomaga naszym klientom w ramach działu:  Audit & Assurance, Doradztwa Finansowego, Doradztwa Podatkowego, Kancelarii Deloitte Legal, Konsultingu Technologicznego i Konsultingu Strategicznego, Zarządzania Ryzykiem. Wymagania wobec kandydatów: - Studenci i absolwenci kierunków biznesowych, finansowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa - Osoby, które mogą pochwalić się umiejętnościami analitycznego myślenia, pracy w zespole i przedsiębiorczością, praktycy języka angielskiego.

Na praktyki zapraszamy studentów III-V roku i absolwentów szkół wyższych. Praktyki są odpłatne.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja.

Potrzebna jest znajomość języka polskiego.

Oferta:

Associate, Valuation & Modeling, Financial Services Industry, M&A, Financial Advisory

Associate in Transaction Services, M&A, Financial Advisory

Praktykant/ka w zespole Audit Advisory

deloitte

Ferrero

FERRERO założył w 1946 roku we włoskim Alba młody cukiernik Pietro Ferrero, ojciec Michele Ferrero. Obecnie Grupa Ferrero jest nadal firmą rodzinną oraz jednym z największych producentów czekolady i słodyczy na świecie. Jesteśmy obecni w 55 krajach na pięciu kontynentach, a nasze kultowe marki są dostępne w sprzedaży w ponad 170 państwach świata. Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Jesteśmy globalnym zespołem, który zawsze szuka nowych, zdolnych pracowników. Być częścią Ferrero to brać udział we wspólnie realizowanych projektach, u których podstaw leżą najważniejsze wartości, piękna historia firmy i jasno określone cele. Możemy wspólnie rozwijać naszą przyszłość, ofiarować chwile radości przyszłym pokoleniom i rozwijać nasze osobiste i zawodowe umiejętności.

Oferujemy praktyki trwające od 1 do 3 miesięcy staże w Ferrero zostały zaprojektowane, aby ich uczestnicy mogli lepiej poznać firmę i wykorzystać posiadane przez siebie umiejętności w praktyce. Staż w Ferrero jest niezwykłym doświadczeniem i wyzwaniem. Bardzo często stażyści dołączają później do naszego zespołu. Warto podkreślić, że nasze staże pomogą Ci wybrać obszar, w którym chcesz wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności i mogą stać się pierwszym etapem twojej kariery w Ferrero. 

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia.

Wymagana znajomość języka polskiego.

Aplikuj do nas.

Oferty:

Payable Senior Specialist

Financial Commercial Controller

Młodszy/a specjalista/ka ds.administracji sprzedaży

Specjalista/ka w dziale logistyki handlowej

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Jesteśmy największą w Polsce organizacją pozarządową, która od 31 lat kompleksowo zajmuje się tematyką przemocy. Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy, jednak rozwijamy również sieć Centrów Pomocy Dzieciom w Warszawie, Starogardzie Gdańskim i 7 innych miastach w Polsce. 

Zapewniamy dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną oraz opiekę. Uczymy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować́ na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspieramy i angażujemy rodziców by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływamy na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy! 

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Potrzebna jest znajomość języka polskiego.

Więcej o nas.

Oferty:

Fundraiser/ka

Specjalista/ka ds. projektów

Specjalista/ka ds. projektów

Asystent/ka programowy/a do Programu Pomocy Telefonicznej

Koordynator/ka zespołu Konsultantów współpracujących (PPT)

ING Hubs Poland

W ING Hubs Poland programujemy się na rozwój i mamy głowy pełne danych! Od 20 lat dostarczamy kompleksowe usługi IT dla ING na całym świecie. Na przestrzeni lat, zbudowaliśmy ugruntowaną pozycję opartą na zaufaniu, zarówno w grupie, jak i na rynku. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie postawili sobie kolejnych wyzwań i szczytów do zdobycia! W końcu inspirujemy ludzi do bycia o krok do przodu – zarówno w życiu, jak i w biznesie. Dlatego od 2018 roku stale poszerzamy portfolio naszych działań o usługi operacyjne, wytyczamy kierunek rozwoju i przeprowadzamy ING przez cyfrową transformację. Nasze siedziby znajdują się w Katowicach i w Warszawie. W ramach naszych obszarów IT, zajmujemy się bezpieczeństwem IT, usługami zdalnymi i aplikacyjnymi oraz hostingiem. Natomiast, nasze usługi operacyjne świadczone są przez jednostki, takie jak: RiskHub, CardsHub, Know Your Customer, Centralised People Services Hub czy ComplianceHub. Ale ING Hubs Poland to nie tylko usługi. To przede wszystkim ludzie, którzy budują unikalną atmosferę opartą na relacjach, wymianie wiedzy, doświadczeń i nieustającym wsparciu. Na pokładzie ING Hubs Poland mamy już ponad 3000 pracowników, którzy nam zaufali i rozwijają z nami swoje skrzydła.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferty:

Junior KYC CDD Specialist

Junior Investigator with German in Transaction Monitoring

Junior KYC CDD Analyst with French

Junior Investigator in Transaction Monitoring with Dutch

J.P.Morgan

JPMorgan jest światowym liderem w dziedzinie usług finansowych, zapewniając strategiczne doradztwo i produkty dla największych korporacji na świecie, rządów, zamożnych osób i inwestorów instytucjonalnych. Nasza pierwszorzędna działalność w pierwszorzędnym podejściu do obsługi klientów napędza wszystko, co robimy. Staramy się budować zaufane, długoterminowe partnerstwa, aby pomóc naszym klientom w osiągnięciu ich celów biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia.

Więcej informacji o nas.

Oferta:

Junior Product Controller

Business Analyst/ Scrum Master

KYC Operations Analyst with Spanish/French/Portuguese or Russian

KYC Operations Analyst

Japan Tobacco International

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 44 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Winston, Camel, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 3 500 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 13 lat należymy do grona Top Employers Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce, a obecnie jesteśmy na 2. miejscu!

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta:

Staż w Dziale Podatkowym Staż w Dziale Sales Forecasting and Demand Planning Staż w Dziale Aplikacji Biznesowych

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz pod adresem: https://do.jti.pl/klauzula_rekr.pdf

jti

L'Oréal

Grupa L'Oréal – jesteśmy globalnym liderem branży beauty, pionierem technologii kosmetycznych i  rozwiązań digitalowych z ciągle rosnącym udziałem sprzedaży online. Zatrudniamy 88 tys. pracowników na świecie.   Nasze 35 globalnych marek jest podzielonych na 4 unikalne dywizje: konsumencką, luksusową, dermatologiczną i profesjonalną - Kiehl's, Lancôme, Armani, Yves Saint Laurent, Ralph Lauren, Maybelline, Kérastase, Prada, Biotherm, Viktor&Rolf, Urban Decay, Redken, Vichy, La Roche-Posay, Diesel, Garnier, L'Oréal Paris…  Nasza misja: kreowanie piękna, które zmienia świat! 

Oferujemy płatne 12-miesięczne praktyki na pełen etat lub 35godz/tygodniowo. Zapraszamy studentów od 3 roku studiów licencjackich.  

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Więcej o nas i naszych ofertach.

L'Oréal SEEDZ Management Trainee Program

Talent Development Program - Marketing Hair Care

Talent Development Program - Marketing Make Up

Talent Development Adventure (Management Trainee Program) – Digital Marketing & E-Commerce

LM Pay

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z ogromnym potencjałem wzrostu w nadchodzących latach. Nasze doświadczenie budowane od 2010 roku zapewnia nam solidne fundamenty m.in. poprzez:

 • Dostępność naszych usług w ponad 10 000 placówek w całej Polsce
 • Nasi pacjenci regularnie korzystają ze stale powiększającej się bazy wiedzy z zakresu podstawowych i rozszerzonych zabiegów medycznych, ich liczba obecnie przekracza 350, dzięki czemu czują się bezpiecznie.
 • Dostęp do najnowszych technologii wykorzystywanych w systemach scoringowych
 • Jesteśmy liderem rynku consumer medical finance
 • Jako pierwsi wprowadziliśmy rozwiązania typu CNPL

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferty:

Koordynator departamentu wsparcia sprzedaży Key Account Manager

Management Solutions

Management Solutions jest wiodącym dostawcą usług doradztwa biznesowego dla branż regulowanych. Działamy poprzez 40 biur, 17 w Europie, 19 w obu Amerykach, 2 w Azji, 1 w Afryce i 1 w Oceanii, z multidyscyplinarnym zespołem ponad 3200 specjalistów o profilu funkcjonalnym, matematycznym, technicznym i innych. Prowadzimy projekty dotyczące strategii, organizacji, efektywności operacyjnej i procesów, zarządzania ryzykiem i kontroli oraz powiązanych z nimi technologii, głównie w branży usług finansowych, energetycznej i telekomunikacyjnej. Management Solutions Polska powstała w 2011 roku, współpracujemy z wiodącymi firmami zarówno w Polsce jak i na świecie, posiadamy biuro w Warszawie w samym centrum miasta (Central Point).

Praktyki dostępne są zarówno dla studentów studiów licencjackich, jak i magisterskich. Czas trwania stażu zależy od profilu kandydata (min. 6 miesięcy). Staż jest płatny.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta

Business Consultant

Quantitative Consultant

New Technologies And Digital Transformation Consultant

Mars

Mars jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Do naszych najbardziej znanych marek należą, m.in. Pedigree, Royal Canin, M&M's, Snickers, Twix, Orbit, Skittles czy Whiskas. U nas możesz rozwijać się w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Logistyka, Inżynieria, Finanse, Badania i Rozwój. W Mars wierzymy, że świat jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj, a tym ambicjom towarzyszą działania ponad 140,000 Współpracowników w 80 krajach.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Więcej o naszej ofercie.

Marsh Sp. z o. o.

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Na całym świecie zatrudniamy około 45 000 pracowników. Od wielu lat zajmujemy pierwsze miejsce w rankingach takich jak Ranking polskich brokerów ubezpieczeniowych (Miesięcznik Ubezpieczeniowy) oraz World’s 10 Largest Insurance Brokers (Business Insurance Magazine). W Polsce działamy już od 30 lat. Posiadamy biura w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i we Wrocławiu. Aktualnie obsługujemy ponad 2000 klientów w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo.

Więcej o naszej ofercie.

Oferty

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy

 • Jedna z największych polskich niezależnych firm doradczych z ugruntowaną od 2004 roku pozycją na rynku polskim i międzynarodowym. 
 • Kompleksowe doradztwo dla biznesu.
 • Zespół ponad 400 konsultantów, doradców podatkowych, radców prawych  i adwokatów z doświadczeniem zdobytym w renomowanych firmach doradczych i czołowych polskich przedsiębiorstwach. 
 • Portfolio największych klientów z listy Fortune Global 500 i Rzeczpospolita.
 • Zainteresowanych jak świat podatków wygląda z perspektywy ekspertów MDDP zapraszamy do śledzenia na bieżąco blogów:

O VAT O CIT O zielonych podatkach O PIT O powiązaniach

Oferujemy praktyki dla studentów 4-5 roku prawa, studentów studiów magisterskich lub absolwentów studiów prawniczych, finansowych lub ekonomicznych.  Czas trwania - 3 miesiące z możliwością przedłużenia i stałej współpracy. Oferujemy umowę zlecenie. Zainteresowanie prawem podatkowym (w szczególności międzynarodowym prawem podatkowym oraz podatkiem dochodowym). Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point). Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo.

Wymagana znajomość języka polskiego.

Aktualne oferty

Konsultant/ka w zespole vat

Konsultant/ka w zespole podatków międzynarodowych nieruchomości

Konsultant/ka w zespole podatków międzynarodowych nieruchomości

Konsultant/ka w zespole podatków osobistych i doradztwa dla pracodawców

Praktykant/ka w zespole korporacyjnych podatków dochodowych i międzynarodowych  

Mondelez International

Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, BelVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 6000 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 8 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, Tomaszowie Mazowieckim jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta:

Młodszy Specjalista ds. Systemów Sprzedażowych

Procurement Specialist

Supply Planner

Project Senior Specialist, Product Change

Koordynator rekrutacji

Peek & Cloppenburg

Peek & Cloppenburg to międzynarodowa firma posiadająca około 160 sklepów w 16 krajach Europy. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów i wyjątkową obsługę klienta. Jako przedsiębiorstwo rodzinne od 120 lat zapewniamy naszym pracownikom bezpieczne i dynamiczne środowisko pracy oraz długoterminowe perspektywy kariery. Łączymy to, co najlepsze z obu światów: niezawodność z innowacyjnością, skupienie na kluczowych liczbach ze świadomością trendów, osobistą odpowiedzialność z silnym duchem zespołowym i wiele więcej. Zostań częścią naszej grupy przedsiębiorstw i rozpocznij swoją karierę w Peek & Cloppenburg.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta:

Zastępca Menedżera Działu Sprzedaży Zastępca Menedżera Logistyki Wewnętrznej Kasjer

Point72

Point72 jest globalną firmą zarządzającą aktywami, która inwestuje na całym świecie w wiele klas aktywów, w oparciu o różne strategie. Firma zatrudnia ponad 2000 osób w 14 biurach na całym świecie. Jej główna siedziba znajduje się w Connecticut w USA, a biura w Nowym Jorku, Palo Alto, San Francisco, Londynie, Paryżu, Hongkongu, Tokio, Singapurze, Sydney i Warszawie. 

Point72 tworzy światowej klasy zespoły, które płynnie ze sobą współpracują, pomagając firmie wprowadzać innowacje i budować możliwości, których firma potrzebuje, aby się rozwijać. Zespoły biura w Warszawie odgrywają kluczową rolę w strategicznym rozwoju firmy, pomagając w dostarczaniu innowacyjnych, wiodących w branży narzędzi i usług. Pracownicy mają możliwość zdobywania nowych umiejętności, pogłębiania wiedzy specjalistycznej, rozwoju kariery zawodowej i realnego wpływu na funkcjonowanie globalnej, wielomiliardowej firmy.  Opierając się na 30-letnim doświadczeniu w inwestowaniu, misją Point72 jest bycie czołową firmą zarządzającą aktywami w branży. Firma chce tego dokonać poprzez osiąganie wysokiej jakości zwrotów z inwestycji skorygowanych o ryzyko, zachowując przy tym najwyższe standardy etyczne i oferując najzdolniejszym w branży nieograniczone możliwości rozwoju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.point72.com/warsaw-office.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta:

Regulatory Reporting Summer Internship Program

Finance Summer Internship Program

Operations Summer Internship Program

Data Engineer Internship Program (off cycle) 

Philip Morris International

Puls Biznesu

Puls Biznesu to dziennik biznesowy istniejący w Polsce od 26 lat! Zatrudniamy ponad 250 osób. Posiadamy biuro na warszawskiej Pradze, blisko metra Stadion Narodowy. Oferujemy pracę stacjonarną oraz hybrydową, na takich stanowiskach jak: dziennikarz / dziennikarka, ekonomista analityk / ekonomistka analityczka, marketingowa/y ekspert(ka) oraz organizator(ka) eventów. Serdecznie zapraszamy na płatne staże, gdzie będą Cię uczyć najlepsi!

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków:  Ekonomia, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta

Restaurant Brands International

Restaurant Brands International jest jedną z największych na świecie firm produkujących restauracje szybkiej obsługi z roczną sprzedażą na poziomie ponad 35 miliardów dolarów i ponad 28 000 restauracji w ponad 100 krajach. RBI jest właścicielem czterech najbardziej znanych i ikonicznych marek restauracji szybkiej obsługi na świecie - TIM HORTONS®, BURGER KING®, POPEYES® i FIREHOUSE SUBS®. Te niezależnie prowadzone marki służą swoim gościom, franczyzobiorcom i społecznościom od dziesięcioleci. Poprzez swój program Restaurant Brands for Good, RBI poprawia zrównoważone wyniki związane z jedzeniem, planetą, ludźmi i społecznościami. Nasza siedziba główna w regionie EMEA znajduje się w Zug, w Szwajcarii. 

Oferujemy letnie 10 tygodniowe staże (wszystkie płatne) oraz program pełnoetatowy - 2 lata w pełni płatny.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Oferta

Leadership Development Program Internship 

Leadership Development Program Full time 

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska –  to przede wszystkim profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. 

W naszych biurach w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach pracuje 250 osób, które na co dzień są wsparciem dla naszych Klientów na każdym etapie ich działalności. Proponujemy rozwiązania dostosowane do realnych potrzeb i gwarantujemy satysfakcję z wykonanych usług. 

Oferujemy Klientom: - kompleksowe doradztwo podatkowe, - usługi audytu finansowego, - outsourcing rachunkowości, - outsourcing dokumentacji kadrowo-płacowej (payroll), - outsourcing raportowania, - usługi korporacyjne,  - doradztwo transakcyjne przy projektach zakupu, sprzedaży, połączeń przedsiębiorstw, - usługi IT consultingu oparte na wdrożeniach, optymalizacji i lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Finanse i rachunkowość, Ekonomia.

Oferujemy płatne praktyki dla studentów III, IV i V roku kierunku finanse i rachunkowość, min. 3 miesiące;

Formularz zgłoszeniowy na praktyki.

Asystent/ka w Dziale Audytu Asystent/ka w Dziale Księgowości Asystent/ka w Dziale Doradztwa Podatkowego

SC Johnson

SC Johnson jest firmą rodzinną, zbudowaną na duchu przygody i wygrywania we właściwy sposób. Od ponad 130 lat kierujemy się tym celem, tworząc najlepsze marki, takie jak Pronto®, Glade®, OFF!®, Windex®, Mr Muscle®, Duck® i inne, praktycznie w każdym kraju. 

Poprzez te nazwy wprowadzamy pozytywne zmiany w otaczającym nas świecie. Chcemy bezpieczniejszego, zdrowszego, lepiej prosperującego świata dla naszych dzieci. Dlatego od zawsze staramy się ulepszać nasze produkty oraz zmniejszać wpływ na środowisko. Każde miejsce, w którym prowadzimy działalność powinno być lepsze z powodu naszej obecności. Jest to naszym zobowiązaniem od pięciu pokoleń, które realizujemy poprzez filantropię oraz własne przedsięwzięcia.   

Sukces osiągamy tylko dzięki połączonej energii i sile naszych 13 000 pracowników, których naprawdę cenimy i wspieramy w ich dążeniu do osiągnięcia indywidualnych i wspólnych celów.

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Formularz kontaktowy.

Commercial Intern

Sii

Sii zatrudniając ponad 7500 specjalistów jest jednym z największych dostawców usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce. Tworzymy przyjazne środowisko pracy posiadając tytuł Great Place to Work. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata.  Realizujemy projekty z obszarów, takich jak: IT, marketing, analiza, data management czy procurement!

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Formularz kontaktowy.

Junior Operations Specialist – finance industry Staż w Dziale Sprzedaży

T-Mobile

Jesteśmy T-Mobile, częścią Deutsche Telekom, drugiego największego operatora na świecie. Pewnie myślisz, że jesteśmy tylko firmą telekomunikacyjną? Nic bardziej mylnego!

Usługi telekomunikacyjne to podstawa naszej działalności, ale przede wszystkim jesteśmy firmą technologiczną, której celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych. 

- jako jedni z pierwszych udostępniliśmy na rynku sieć 5G,  - oferujemy najlepszej jakości usługi mobilne,  - dzięki kilkunastu Data Center zapewniamy całe spektrum usług ICT.  - oferujemy wiele usług z zakresu rozwiązań chmurowych oraz cyber bezpieczeństwa. 

Nie zatrzymujemy się jednak, ciągle się rozwijamy by sprostać wyzwaniom zmieniającego się świata. 

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Więcej o nas.

Zachęcamy do obserwowania naszych aktualnych ofert pracy, lub aplikowania w aplikacji ogólnej na stronie www.magentateam.pl. 

Podczas Targów będziemy prezentować możliwości stażowych w naszym programie #MagentaSTART, który startuje w wakacje.  

Unibail-Rodamco-Westfield

Unibail-Rodamco-Westfield jest liderem na rynku nieruchomości - wiodącym, światowym deweloperem i operatorem flagowych centrów handlowych z portfelem wycenionym na 52,2 mld euro (dane z dnia 31 grudnia 2022 r.), z czego 87% to obiekty handlowe, 6% - biura, 5% - obiekty konferencyjne i wystawiennicze, a 2% - obiekty usługowe.

Obecnie Grupa jest właścicielem i zarządcą 78 centrów handlowych, w tym 52 flagowych obiektów w najbardziej dynamicznych miastach Europy i Stanów Zjednoczonych. W Polsce nasze centra handlowe to m.in. Wetfield Arkadia, Westfield Mokotów, Galeria Wileńska czy Wroclavia. 

Dzięki swojej obecności na 2 kontynentach i w 12 krajach, Unibail-Rodamco-Westfield zapewnia unikalną płaszczyznę działań dla sprzedawców detalicznych i wydarzeń promujących marki oraz oferuje klientom wyjątkowe i stale aktualizowane doświadczenia. 

Dzięki wsparciu 2800 profesjonalistów a także dzięki wyjątkowym osiągnięciom i niezrównanym know-how, Grupa Unibail-Rodamco-Westfield jest idealnie przygotowana do generowania najwyższej wartości i rozwijania projektów światowej klasy. 

Unibail-Rodamco-Westfield wyróżnia się także programem Better Places 2030, stawiając sobie za cel stworzenie jeszcze lepszych obiektów spełniających najwyższe standardy ochrony środowiska, które jednocześnie przyczynią się do rozwoju miast. 

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia.

Więcej o nas.

International Graduate Program

Operating/Asset Management Analyst (Business Analyst)

Spontaneous Applications (marketing, commercial partnerships, finance&controlling, other)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

ZUS jest jedną z najważniejszych instytucji realizujących politykę społeczną państwa. Świadczymy usługi dla ponad 16 mln osób ubezpieczonych (pracownicy, zleceniobiorcy) oraz dla ponad 8 mln świadczeniobiorców (emeryci, renciści). Obsługujemy także ponad 2,7 mln płatników składek (m.in. osoby prowadzące działalność gospodarczą). Pobieramy składki na ubezpieczenia społeczne oraz wypłacamy świadczenia, m.in. emerytury, renty i zasiłki (chorobowe, macierzyńskie, pogrzebowe, inne). Prowadzimy także rehabilitację leczniczą dla osób zagrożonych utratą zdolności do pracy. Poza wypłatą świadczeń z systemu ubezpieczeń społecznych realizujemy również inne wypłaty dodatkowo zlecone przez państwo (np. 500+, 300+).

Zapraszamy do kontaktu studentów kierunków: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Prawo, Zarządzanie i sztuczna inteligencja, Analiza dużych zbiorów danych.

Aktualne ogłoszenia o pracę.

Kontakt

Starszy specjalista ds. relacji ze studentami i absolwentami
Paulina Kowalska
Kierownik Biura Karier i Współpracy z Otoczeniem
Agnieszka Krawczyńska