Studia podyplomowe - dni otwarte online - semestr zimowy 2024

DNI OTWARTE ONLINE

Studia podyplomowe i MBA

Witamy

Jeśli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać umiejętności zawodowe lub rozpocząć nową ścieżkę kariery, trafiłaś/eś we właściwe miejsce. Nasze spotkania to doskonała okazja, aby poznać naszą ofertę, zapoznać się z programami studiów oraz porozmawiać z naszymi ekspertami i doradcami edukacyjnymi. Serdecznie zapraszamy do udziału w dniach otwartych studiów podyplomowych. Odkryj, jak możemy wspierać Cię w realizacji Twoich celów edukacyjnych i zawodowych. Przygotuj się na inspirujące prezentacje, interesujące rozmowy i nowe możliwości, które na Ciebie czekają!

• 13 czerwca 2024 | MBA OPEN DAY | Zapisz się
  • 18 czerwca 2024 | Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych | Zapisz się
  • 19 czerwca 2024 | Studia  z zakresu finansów | Zapisz się
  • 19 czerwca 2024 | Koźmiński Zdrowie | Zapisz się
  • 20 czerwca 2024 | Executive MBA in English | Zapisz się
  • 26 czerwca 2024 | Transition Manager Academy| Zapisz się
  • 26 czerwca 2024 | Kadry i płace w prawie i praktyce| Zapisz się
  • 26 czerwca 2024 | User Experience Design - Projektowanie Doświadczeń Cyfrowych| Zapisz się
  • 27 czerwca 2024 | Zarządzanie Hotelami| Zapisz się
  • 27 czerwca 2024 | Menedżer administracji publicznej| Zapisz się
  • 09 września 2024 | Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe| Zapisz się

Dlaczego warto wziąć udział w dniach otwartych studiów podyplomowych

• To wyjątkowa szansa, aby zgłębić szczegóły naszych programów, lepiej poznać Uczelnię oraz spotkać się z wykładowcami i kadrą dydaktyczną. Podczas wydarzenia będziesz mieć okazję zadać wszelkie pytania i rozwiać swoje wątpliwości.
  • Podczas dni otwartych odkryjesz różne aspekty naszych studiów, w tym strukturę programów, metody nauczania, plan zajęć oraz perspektywy zawodowe. Dodatkowo, będziesz mógł/mogła poznać innych przyszłych studentów, którzy podobnie jak Ty, pragną rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.
  • Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją edukacyjną podróż, czy też szukasz sposobów na dalszy rozwój zawodowy, dni otwarte studiów podyplomowych są idealną okazją do poznania możliwych opcji i wyboru programu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i aspiracjom.

Rekrutacja trwa do 15 września.

Sprawdź naszą ofertę programów:
Małgorzata Oświata
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Małgorzata Oświata