Studia podyplomowe - dni otwarte online - semestr zimowy 2024

DNI OTWARTE ONLINE

Studia podyplomowe i MBA

Witamy

Jeśli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać umiejętności zawodowe lub rozpocząć nową ścieżkę kariery, trafiłaś/eś we właściwe miejsce. Nasze spotkania to doskonała okazja, aby poznać naszą ofertę, zapoznać się z programami studiów oraz porozmawiać z naszymi ekspertami i doradcami edukacyjnymi. Serdecznie zapraszamy do udziału w dniach otwartych studiów podyplomowych. Odkryj, jak możemy wspierać Cię w realizacji Twoich celów edukacyjnych i zawodowych. Przygotuj się na inspirujące prezentacje, interesujące rozmowy i nowe możliwości, które na Ciebie czekają!

WRZESIEŃ 2024

• 02 września 2024| Prawo własności intelektualnej| Zapisz się
  • 03 września 2024 | Commodity Trading. Inwestycje na rynkach towarowych | Zapisz się
  • 04 września 2024 | Studia  z zakresu finansów | Zapisz się
  • 04 września 2024 | Prawo nowoczesnych technologii | Zapisz się
  • 04 września 2024 |Koźmiński Zdrowie | Zapisz się
  • 05 września 2024 | Profesjonalna Rada Nadzorcza| Zapisz się
  • 05 września 2024 | Polityka compliance| Zapisz się
  • 05 września 2024 | Zarządzanie marketingowe | Zapisz się
  • 07 września 2024 | MBA Open Day | Zapisz się
  • 09 września 2024 | Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe| Zapisz się
  • 10 września 2024 | Zarządzanie praktyką weterynaryjną| Zapisz się
  • 10 września 2024 | Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych | Zapisz się
  • 11 września 2024 | Pozytywna organizacja – well-being (dobrostan) i zdrowie w miejscu pracy| Zapisz się
  • 11 września 2024 | Szkoła profesjonalnych ekspertów biznesu ( kurs) | Zapisz się
  • 12 września 2024 | Kadry i płace w prawie i praktyce| Zapisz się
  • 18 września 2024 | Menedżer administracji publicznej| Zapisz się

Dlaczego warto wziąć udział w dniach otwartych studiów podyplomowych

• To wyjątkowa szansa, aby zgłębić szczegóły naszych programów, lepiej poznać Uczelnię oraz spotkać się z wykładowcami i kadrą dydaktyczną. Podczas wydarzenia będziesz mieć okazję zadać wszelkie pytania i rozwiać swoje wątpliwości.
  • Podczas dni otwartych odkryjesz różne aspekty naszych studiów, w tym strukturę programów, metody nauczania, plan zajęć oraz perspektywy zawodowe. Dodatkowo, będziesz mógł/mogła poznać innych przyszłych studentów, którzy podobnie jak Ty, pragną rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.
  • Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją edukacyjną podróż, czy też szukasz sposobów na dalszy rozwój zawodowy, dni otwarte studiów podyplomowych są idealną okazją do poznania możliwych opcji i wyboru programu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i aspiracjom.

Rekrutacja trwa do 15 września.

Sprawdź naszą ofertę programów:
Małgorzata Oświata
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Małgorzata Oświata