Studia podyplomowe - dni otwarte online - 2024

dni otwarte online

Witamy na stronie poświęconej udziałowi w dniach otwartych studiów podyplomowych! Jeśli jesteś zainteresowana/y poszerzaniem swojej wiedzy, rozwijaniem umiejętności zawodowych lub rozpoczęciem nowej ścieżki kariery, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze wydarzenia to wyjątkowa okazja, aby poznać naszą ofertę, zapoznać się z programami studiów oraz porozmawiać z naszymi ekspertami i doradcami edukacyjnymi.

Dlaczego warto wziąć udział w dniach otwartych studiów podyplomowych?

To idealna okazja, aby poznać szczegóły dotyczące oferowanych programów, dowiedzieć się więcej o naszej Szkole i poznać wykładowców oraz kadrę dydaktyczną. Będziesz miał/a również możliwość zadać pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Podczas dni otwartych będziesz mogą/mógł  zaznajomić się z różnymi aspektami studiów, takimi jak struktura programów, metody nauczania, plan zajęć oraz perspektywy zawodowe. Ponadto, będziesz miał okazję poznać innych potencjalnych studentów, którzy podobnie jak Ty są zainteresowani rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności.

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją drogę edukacyjną czy szukasz sposobu na dalszy rozwój zawodowy, dni otwarte studiów podyplomowych są doskonałą okazją, aby zbadać swoje możliwości i zdecydować, który program odpowiada Twoim potrzebom i celom.

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w dniach otwartych studiów podyplomowych i odkrycia, jak możemy Ci pomóc w realizacji Twoich edukacyjnych i zawodowych celów. Przygotuj się na inspirujące prezentacje, ciekawe rozmowy i nowe możliwości, które czekają na Ciebie!

Sprawdź naszą ofertę programów:

Rekrutacja trwa do 15 lutego. Studia rozpoczną się już w marcu 2024 r.

Małgorzata Oświata
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Małgorzata Oświata