Samorząd Studentów Akademii Leona Koźmińskiego 

Kim jesteśmy? 

Samorząd tworzą wszyscy studenci Akademii Leona Koźmińskiego. Ich reprezentantem jest Zarząd Samorządu, w skład którego wchodzi pięć osób wybieranych w głosowaniu tajnym. Dodatkowo powołuje on komisje, które współpracują z nim przy realizacji jego działań. 

  • Czym się zajmujemy?

Głównym celem Samorządu jest reprezentowanie interesów studentów ALK. Zależy nam, aby studenci w razie wszelkich problemów zwracali się z prośbą o pomoc właśnie do nas. Chcemy, by nic nie zakłócało Wam studiowania, dlatego wszystkie swoje problemy możecie przekazać nam. Aktywnie wspieramy wszelkiego rodzaju pomysły i inicjatywy studentów, których z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej. Wspólnie kreujemy życie studenckie i staramy się, aby studiowanie w ALK nigdy nie było nudne. Z tego właśnie powodu organizujemy cykliczne imprezy - Otrzęsiny, Połowinki, Koźminalia, a także konferencje i spotkania z zapraszanymi gośćmi. Ponadto współpracujemy z Władzami Uczelni, dbamy o przestrzeganie praw studenta oraz współdecydujemy o rozdziale stypendiów i nagród ze środków budżetu państwa.

  • Chcesz być na bieżąco?

Samorząd Studentów ALK posiada swój oficjalny fanpage na facebooku, a dodatkowo informacje o wszystkich organizowanych eventach zamieszcza na swojej tablicy w budynku A. Jeśli chcesz się z nami spotkać, zapraszamy do A-214. Zapraszamy, bądź z nami w kontakcie. 

www.facebook.com/SamorzadALK