Zajęcia Online

 

AKTUALIZACJA - 16.10.2020

W związku z wprowadzeniem na terenie Warszawy strefy czerwonej zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa przeciw COVID-19 od 17 października 2020 szkoły wyższe przechodzą w tryb nauki zdalnej.

W związku z tym nasza Akademia, stosując się do wprowadzonych zasad, od soboty 17 października będzie prowadzić zajęcia wyłącznie w trybie zdalnym. Prosimy naszych studentów oraz wykładowców o sprawdzanie skrzynek mailowych, a także wiadomości w Wirtualnej Uczelni, gdzie będą zamieszczane informacje związane z zaistniałą sytuacją.

 

AKTUALIZACJA - 12.10.2020

Zarządzenie Rektora w sprawie zasad funkcjonowania Akademii Leona Koźmińskiego w okresie stanu epidemii ogłoszonego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

---------------------------------

 

W obliczu zagrożenia koronawirusem, nauczyciele akademiccy w ALK mogą wykorzystać do przeprowadzenia zajęć online aplikację Teams, dostępną pod adresem https://teams.microsoft.com.

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich pracowników i studentów ALK.

 

KONTAKT

W razie pytań związanych z prowadzeniem zajęć online, zachęcamy do kontaktu na adres online@kozminski.edu.pl.

Sprawy związane z rezerwacją sal, przełożeniem zajęć lub zgłoszeniem zajęć prosimy kierować na adres: zajeciaonline@kozminski.edu.pl.

W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z Helpdeskiem IT: pok. A-115, adres e-mail: help@kozminski.edu.pl, telefon: +48 22 519 21 45. Wszystkie inne sprawy prosimy kierować na adres: kampus@kozminski.edu.pl.

 

For English version click here

 

 

Procedura, zasady i często pojawiające się pytania związane z uczestnistwem w zajęciach online dla studentów są umieszczone w zakładce STUDENCI.

Procedury, zasady i często pojawiające się pytania związane z prowadzeniem zajęć online są umieszczone w zakładce WYKŁADOWCY.

Wszelkie aktualizacje tej strony są odnotowywane w zakładce AKTUALNOŚCI.

W zakładce INSTRUKCJE znajdą Państwo różnego typu materiały na temat wykorzystania aplikacji Microsoft Teams.

W zakładce SZKOLENIA znajdą Państwo harmonogram nadchodzacych i wcześniej już odbytych szkoleń.

W zakładce NETYKIETA znajdą Państwo przydatne zasady, którymi powinniśmy kierować się w trakcie zajęć online.


Ta strona będzie stale aktualizowana, aby ułatwić Państwu realizowanie i branie udziału w zajęcaich online.

 

Powitanie studentów I roku na Akademii Leona Koźmińskiego

 

Zarządzenie Rektora w sprawie zasad funkcjonowania Akademii Leona Koźmińskiego w okresie stanu epidemii ogłoszonego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

 

Regulamin korzystania z zajęć prowadzonych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość przez Akademię Leona Koźmińskiego

 

Obowiązek Informacyjny o warunkach przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość