Jestem studentką V roku Prawa na ALK i bardzo cieszę się, że moje sukcesy zostały docenione przez Fundację Koźmińskich.
Od początku studiów staram się rozwijać swoją karierę w każdym możliwym kierunku - czy to przez konkursy prawnicze, pisanie artykułów naukowych, czy przez udzielanie się w Kołach Naukowych.
W mojej pracy specjalizuję się w prawie korporacyjnym, z którym też wiążę swoją przyszłość zawodową. Dodatkowo, pasjonuje mnie tematyka retoryki i argumentacji.