Nazywam się Wiktoria Czyż i jestem studentką V roku prawa na Akademii Leona Koźmińskiego. Moje zainteresowania akademickie koncentrują się wokół prawa giełdowego, które zgłębiam również w ramach pracy magisterskiej. Prowadzę wegański styl życia. Uwielbiam podróżować. Pasjonuję się ludzką duchowością i rozwojem osobistym, co pozwala mi odkrywać głębsze aspekty naszego istnienia. W wolnych chwilach zaczytuję się w książkach, które nie tylko poszerzają moje horyzonty, ale również są dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji i refleksji nad światem.