Szymon Minich

Szymon Minich

Otrzymanie stypendium Fundacji Koźmińskich jest dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem i powodem do dumy. Przez ostatni rok bardzo aktywnie angażowałem się w życie uczelni, rozwijałem swoje zainteresowana i pasje. Brałem udział w szkolnych kołach naukowych i wielu konkursach, co pozwoliło mi nawiązać kontakty z ludźmi o wspólnych zainteresowaniach z całego świata uczących się w murach naszej akademii. Udało mi się również odwiedzić Francję podczas mojej wymiany międzynarodowej, co znacznie poszerzyło moje horyzonty. Teraz, po otrzymaniu stypendium widzę, że wszystkie te starania i doświadczenia  zdobywane podczas nauki są ogromnie ważne, więc jeśli miałbym dać każdemu z uczniów naszej uczelni radę, to brzmiałaby ona: angażuj się. Bo nie wiesz co może cię spotkać i czego możesz się dowiedzieć jeśli dasz z siebie więcej niż od ciebie oczekują.