mgr Rafał Staszek Vel Staszewski

Katedra Zarządzania
Asystent

Mgr Rafał Staszek Vel Staszewski podczas pracy na uczelni prowadzi przede wszystkim przedmioty związane z zarządzaniem i komunikacją, publiczną i interpersonalną. We wszystkich swoich zajęciach wkłada perspektywę praktykującego stoika. W trakcie trzech lat stworzył dwa przedmioty do wyboru, prowadzone w języku angielskim - Manipulation in Media and Sales oraz Public Appearance. Otrzymał w tym czasie m.in. wyróżnienie rektora za osiągnięcia dydaktyczne. Przez ostatnie lata mgr Staszek vel Staszewski pomógł kilku start-upom określić swój model biznesowy, albo nie wchodzić na minę swojego pomysłu. Od 3 lat opiekuje się także kołem naukowym Ex Ante, w którym stara się rozwijać studentów i innych zainteresowanych w bardziej etycznym podejściu do życia. Naukowo zajmuje się tematami związanymi z zaufaniem w oraz między organizacjami, oraz mediami.

Asystent w Katedrze Zarządzania od października 2018 roku.

Konsultant w sprawach modeli biznesowych, analiz biznesowych, komunikacji.

Szkoleniowiec w aspektach komunikacji indywidualnej, wystąpień publicznych, analiz biznesowych.

Koordynator tworzenia e-learningu na uczelni. Twórca materiałów e-learningowych z zakresu zarządzania.

Pełnomocnik firmy Manufaktura Video, tworzącej nagrania oraz streamującej szkolenia, konferencje czy seminaria.

Udziałowiec i doradca zarządu w start-upie Otoedu.

Area Director, następnie Division Director w organizacji non-profit Toastmasters International w latach 07.2018-06.2020.

W latach 09.2016-05.17 pracował dla portugalskiej firmy konsultingowej PremivalorConsulting jako business developer.

W 2015 roku pracował dla Kredyt Inkaso jako analityk finansowy.