Aktualnie studiuję na 3 roku ekonomii na ALK, gdzie przez 2 lata realizowałem projekty związane z wydarzeniami masowymi oraz współpracą z innymi uczelniami z ramienia Samorządu Studenckiego. Odpowiadałem za wydarzenia takie jak Koźminalia czy Mokotonalia. Zdobyte doświadczenie w zarządzaniu projektami i pracy w zespole, wykorzystuje pracując w doradztwie strategicznym i bankowości. Poza pracą i nauką aktywnie uprawiam sport – przez wiele lat reprezentowałem Polskę w tenisie ziemnym, a teraz nadal rywalizuję w akademickich rozgrywkach, zdobywając medale na poziomie europejskim. W wolnym czasie podróżuję oraz próbuję wielu innych sportów.