Nazywam się Dominik Śledź, jestem studentem trzeciego roku zarządzania w trybie stacjonarnym. Otrzymałem stypendium EXCELLENCE, które jest moim pierwszym uhonorowaniem ze strony Fundacji. Z dumą reprezentuję uczelnię, która w mojej opinii jest najlepszym wyborem dla przyszłych przedsiębiorców. Od małego obserwowałem jak moja rodzina tworzyła swoje własne przedsiębiorstwo, a następnie co dzięki niemu mogła osiągać. Sam mając takie wzorce nie wyobrażałem sobie innej opcji, niż kontynuować rodzinną tradycję. Dlatego padło na Koźmińskiego. Wybór kierunku był jasny, daje on możliwość ogólnego rozpatrzenia wielu perspektyw zdobywając wiedzę umożliwiającą prowadzenie różnego rodzaju działalności. Specjalizuje się w segmencie dóbr luksusowych i nieruchomości, które są moją największą pasją. Nie tylko ze względu na samą historię przedsiębiorstw modowych czy deweloperskich, ale także na kwestie socjologiczne, inwestycyjne, a także ich wpływ na środowisko biznesu. Jestem dumny z samego siebie i wdzięczny Fundacji za wyróżnienie, to informacja zwrotna, że trud i poświęcenie, które wkładam w tę przygodę na uczelni rzeczywiście się opłaca. Serdecznie polecam wszystkim studentom korzystanie z programu stypendialnego. Fundacja jest wyjątkową inicjatywą wspierającą nas – ambitnych studentów.