Samorząd Studentów ALK

samorząd gl.png

Samorząd studentów ALK

 

Samorząd Studentów ALK

Kim jesteśmy? 

Samorząd tworzą wszyscy studenci Akademii Leona Koźmińskiego. Ich reprezentantem jest Zarząd Samorządu, w skład którego wchodzi pięć osób wybieranych w głosowaniu tajnym. Dodatkowo powołuje on komisje, które współpracują z nim przy realizacji różnych działań. 

Czym się zajmujemy? Głównym celem Samorządu jest reprezentowanie interesów studentów ALK. Zależy nam, aby studenci w razie wszelkich problemów zwracali się o pomoc właśnie do nas. Chcemy, by nic nie zakłócało Wam studiowania, dlatego wszystkie swoje problemy możecie przekazać nam.

Aktywnie wspieramy wszelkiego rodzaju pomysły i inicjatywy studentów. Wspólnie kreujemy życie studenckie i staramy się, aby studiowanie w ALK nigdy nie było nudne. Z tego właśnie powodu organizujemy cykliczne imprezy - otrzęsiny, połowinki, koźminalia, a także różnego rodzaju spotkania i konferencje, zapraszając gości ze świata nauki, biznesu i życia publicznego.

Ponadto współpracujemy z władzami uczelni, dbamy o przestrzeganie praw studenta oraz współdecydujemy o rozdziale stypendiów i nagród otrzymanych z budżetu państwa.

Chcesz być na bieżąco? Samorząd Studentów ALK posiada swój oficjalny fanpage na Facebooku, a dodatkowo informacje o wszystkich organizowanych wydarzeniach zamieszczamy na swojej tablicy w budynku A. Jeśli chcesz się z nami spotkać, zapraszamy do Atrium w budynku D.

Zapraszamy!

samorząd.png