Tryb zajęć na studiach wyższych w semestrze zimowym

Drodzy Studenci i Studentki studiów wyższych,

Zajęcia w semestrze zimowym w roku akademickim 2021/22 zaplanowane zostały w trybie stacjonarnym, przy czym w każdym tygodniu na studiach stacjonarnych jednego dnia zajęcia będą realizowane w trybie zdalnym.

Natomiast na studiach niestacjonarnych, w każdym terminie zjazdowym co najmniej jeden dzień zajęć, w szczególności piątek, będzie realizowany w trybie zdalnym.

W przypadku wprowadzenia ograniczeń rządowych związanych z pandemią COVID-19 tryb realizacji zajęć może ulec zmianie.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zgodnie z obowiązującymi przepisami na terenie uczelni, w tym w miejscach pracy wspólnej, salach dydaktycznych, obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Brak respektowania powyższej zasady może skutkować koniecznością opuszczenia uczelni.

W czasie prowadzenia zajęć (przy zachowaniu dystansu) nauczyciele akademiccy mogą prowadzić zajęcia bez maseczek.

prof. dr hab. Grzegorz Mazurek Rektor