Szkoła Profesjonalnych Ekspertów Biznesowych

Szanowni Państwo, jesteśmy świadkami zmian globalnych, które na nowo definiują rynek pracy i przyczyniają się do zwiększenia zapotrzebowania na zewnętrznych Profesjonalnych Ekspertów Biznesowych. Obecnie strategie HR polskich pracodawców nastawiają się na zatrudnienie pozaetatowe pracowników, szczególnie z zakresu zarządzania, sprzedaży, marketingu, zasobów ludzkich oraz finansów. Firmy coraz częściej sięgają po zewnętrzne kompetencje i nowoczesne formy zatrudnienia. Ten fakt wynika z dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji gospodarczej. Czynniki ekonomiczne, społeczne i technologiczne z ostatnich lat znacząco wpłynęły na rynek pracy. Polityka kadrowa i wdrożenie ustandaryzowanych procesów powodują zwiększone zapotrzebowanie na outsourcing usług oraz współpracę z niezależnymi ekspertami.  

Pracownicy zewnętrzni mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenia, różnorodność realizowanych zadań oraz elastyczne formy zatrudnienia, jakie oferuje praca projektowa. Dla specjalistów, interim managerów oraz kontraktorów B2B współpraca z przedsiębiorstwami jest świadomym wyborem, który generuje wiele korzyści. Nowoczesne organizacje zapewniają pracownikom zewnętrznym szeroki dostęp do zasobów szkoleniowych, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, rozwój zawodowy oraz możliwość udziału w aktywnościach integracyjnych. Freelancerzy, którzy korzystają z nowoczesnych modeli współpracy, zaobserwowali przyspieszone tempo rozwoju swojej kariery. Jednocześnie mają możliwość zachowania równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym, co zwiększa poziom satysfakcji z wykonywanych obowiązków.  

Rosnące zainteresowanie pozaetatową formą współpracy jest szczególnie widoczne po liczbie ekspertów, realizujących interesujące projekty, dzięki platformie Redegate.com. Ideą portalu jest zmiana podejścia do usług konsultingowych, czyniąc je bardziej przyjazne i profesjonalne, zarówno dla specjalistów, jak i organizacji szukających kompetencji zewnętrznych. Dzięki platformie Redegate.com, freelencerzy zyskują nowe możliwości rozwoju, budowania swojej marki osobistej, a przede wszystkim, pozyskują ciekawe i ambitne projekty.  

Jako uczelnia biznesowa połączyliśmy siły z Redegate.com, oferując specjalistom udział w innowacyjnym programie edukacyjnym, czyli Szkole Profesjonalnych Ekspertów Biznesowych (SPEB) ALK & Redegate. Kurs został zaprojektowany z myślą o doradcach, konsultantach biznesowych, kadrze managerskiej, absolwentach studiów wyższych i MBA oraz wszystkich osobach, które wiążą swoją dalszą karierę z profesjonalnym doradztwem. Uczestnicy szkolenia mają dostęp do unikalnej wiedzy stosowanej przez wiodące, międzynarodowe firmy doradcze. Zajęcia w SPEB ALK & Redegate prowadzą praktycy z Redegate.com i Akademii Leona Koźmińskiego, profesjonalni konsultanci oraz Interim Managerowie.  

Program zajęć kładzie nacisk na rozwój miękkich i twardych kompetencji oraz rozwój praktycznych umiejętności w ramach własnego case study. Uczestnicy szkolenia nauczą się, jak strukturyzować projekty i nimi zarządzać oraz poznają metody i narzędzia używane przez profesjonalnych konsultantów. Biorąc udział w szkoleniu uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności i kompetencje oraz nauczą się, jak wykorzystywać je w realizacji codziennych projektów.

Wszystkie osoby nastawione na rozwój zawodowy i przyszłościowe formy zatrudnienia zapraszamy do Szkoły Profesjonalnych Ekspertów Biznesowych.

Czytaj także